0

بک لینک ساز رایگان

 
milyooner
milyooner
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : تیر 1390 
تعداد پست ها : 2
محل سکونت : گلستان

بک لینک ساز رایگان

 

بک لینک رایگان، روشی است که خیلی از افراد جهت افزایش رتبه سایت خود به دنبال آن هستند. متاسفانه دریافت بک لینک رایگان را برخی منابع نوعی سئو سیاه می دانند، اما در واقع این گونه نیست. بک لینک رایگان برخلاف اسمش، یعنی استفاده از راه های هوشمندانه برای افزایش رتبه سایت در گوگل که مطابق با استاندارد ها و الگوریتم های آن می باشد.

همانطور که می دانید، بک لینک به معنای دریافت لینک از سایت های دیگر است. دلایل زیادی وجود دارد که باعث می شود سایت های مختلف به مطالب وب سایت شما لینک دهند. اما خب دریافت این نوع بک لینک کار خیلی راحتی هم نیست و نیازمند یک تیم متخصص در این حوزه است. البته روش های دیگری هم برای دریافت بک لینک وجود دارد. متاسفانه شاهد این هستیم که بعضی از افراد برای خود اقدام به خرید بک لینک می کنند که قطعا دچار جریمه گوگل خواهند شد.

شما با استفاده از لینک زیر میتوانید براحتی سایت خود را در بیش از 350 سایت معتبر ثبت کنید و از آنها "بک لینک" دریافت نمایید.
http://www.partiaweb.com/module/links/

پس از ثبت لینک مدتی زمان لازم است تا لینک های شما درج شود پس تا انتها صبوری کنید.

چهارشنبه 19 آذر 1399  5:45 PM
تشکرات از این پست
aheydari0066
aheydari0066
کاربر جدید
تاریخ عضویت : اسفند 1400 
تعداد پست ها : 1
محل سکونت : تهران

سیم بکسل اسانسور

سیم بکسل اسانسور چیست

سیم بکسل شامل یک مغزی و یکسری سیم فولادی می شود که از یک سمت به کابین آسانسور متصل است و از سمت دیگر به وزنه تعادل وصل شده است. سیم بکسل با حرکت کابین آسانسور و وزنه تعادل  حرکت می کند و در واقع نیروی محرکه آسانسور به وسیله موتور به سیم بکسل منتقل می شود و کابین آسانسور با آن جا به جا می شود. به دلیل اهمیت نقش سیم بکسل در آسانسور، در این مقاله به طور مفصل درباره آن خواهیم گفت، پس با ما همراه باشید.

 

سه شنبه 17 آبان 1401  6:53 PM
تشکرات از این پست
arena1998
arena1998
کاربر جدید
تاریخ عضویت : بهمن 1401 
تعداد پست ها : 0
محل سکونت : خراسان
دوشنبه 17 بهمن 1401  4:16 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها