0

​ترفندهای چیدمان دکوراسیون داخلی منازل

 
pegahh22
pegahh22
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : دی 1397 
تعداد پست ها : 152

​ترفندهای چیدمان دکوراسیون داخلی منازل

​ترفندهای چیدمان دکوراسیون داخلی منازل

به منظور اینکه طراحی دکوراسیون داخلی منزل به بهترین شکل ممکن انجام شود، بایستی موارد گوناگونی را در نظر گرفت تا بتوان در آخر با کمترین مشکل و کوتاه ترین زمان و همین طور کمترین هزینه ها مطلوب ترین و بهترین و موثر ترین تغییرات را در محیط داخلی خانه ها انجام داد و طراحی دکو.راسیون جذابی ایجاد کرد. برای این کار می توانید از طراحی دکوراسیون داخلی در پاسداران و یا طراحی دکوراسیون داخلی در شریعتی و یا در دیگر مناطق کشور کمک گرفت.یکی از مهمترین مواردی که درطراحی دکوراسیون داخلی منازل موثر می باشد، مبلمان است. زیرا که مبلمان این روزها در طراحی دکوراسیون داخلی منازل نقش بسیار مهمی را دارند. همین طور مبلمان جزو لاینفک دکوراسیون داخلی محسوب می شود؛ بنابراین بایستی در انتخاب نوع و رنگ آن بسیار دقت کرد. توجه داشته باشید که هماهنگی و همخوانی روکش و سبک و طرح مبل با رنگ های دیوار ها و سایر وسیال خانه بسیار مهم است و هماهنگی و زیبایی خاصی در فضای داخلی خانه ایجاد می کند. برای این کار می توانید از طراحی دکوراسیون داخلی در پاسداران و یا طراحی دکوراسیون داخلی در شریعتی و یا طراحی دکوراسیون داخلی در ولیعصر و یا در دیگر مناطق کشور کمک گرفت.

یکی دیگر از موارد مهم در طراحی دکوراسیون داخلی خانه ها، انتخاب قاب عکس ها و قاب های هنری متناسب با محیط داخلی خانه می باشد. شما می توانید با توجه به روحیه ای که در خانه است، قاب مورد نظر خود را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که هر تابلویی که برای زیبا تر شدن خانه انتخاب می کنید با سایر وسایل خانه در هماهنگی باشد. برای این کار می توانید از طراحی دکوراسیون داخلی در پاسداران و یا طراحی دکوراسیون داخلی در جردن و یا در دیگر مناطق کشور کمک گرفت.یکی دیگر از پارامتر های مهم در طراحی دکوراسیون داخلی منازل و سایر محیط ها که باید به آن نیز توجه زیادی شود، نورپزدازی می باشد. نور و روشنایی تاثیر بسیار زیادی در طراحی دکوراسیون داخلی دارد بنابراین بایستی به آن توجه شود. زیرا نورپردازی می تواند به وسیله ی لوستر ها انجام شود و اگر قرار است از نور های متفاوت در منزل استفاده شود، بهتر است در یک مکان مناسب قرار بگیرد و سبک و مل لوستر با دکوراسیون داخلی منزل هماهنگی داشته باشد یعنی اگر وسایل خانه سلطنتی می باشد بایستی از لوستر سلطنتی استفاده شود وای اگر از وسایل کلاسیک استفاده می شود بایستی از لوستر کلاسیک استفاده شود. برای این کار می توانید از طراحی دکوراسیون داخلی در غرب تهران و یا طراحی دکوراسیون داخلی در شریعتی و یا در دیگر مناطق کشور کمک گرفت.

توجه داشته باشید میزا نور و روشنایی هر قسمت از خانه متناسب اب نیاز آن بخش باشد. همین طور توجه داشته باشید که رنگ نور بایستی با توجه به حس و حال فضای داخلی خانه انتخاب شود. شما می توانید به منظور پایین آمدن کنتراست نور از نور های تو کار برای حاشیه سقف و همین طور آشپزخانه استفاده کنید.یکی دیگر از موارد مهمی که در طراحی دکوراسیون داخلی منازل بایستی رعایت شود، پارتیشن بندی محیط در دکوراسیون می باشد. البته که این مورد بیشتر برای خانه هایی که متراژ بالایی دارد صورت پذیر است و باید رعایت شود. در خانه هایی که متراژ بالا است بایستی فضای های مختلف را پر کرد و بخش های بزرگ را به بخش های کوچک تر و کاربردی تر تبدیل کرد، این کار را می توان به وسیله پارتیشن بندی مناسب به راحتی انجام داد. برای انجام طراحی دکوراسیون داخلی منازل می توانید از طراحی دکوراسیون داخلی در پاسداران و یا طراحی دکوراسیون داخلی در شریعتی و یا طراحی دکوراسیون داخلی در شرق تهران و یا در دیگر مناطق کشور کمک گرفت. منبع: طراحی دکوراسیون داخلی در غرب تهران الو متخصص

یک شنبه 2 آذر 1399  10:50 AM
تشکرات از این پست
mansoor67
mansoor67
mansoor67
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1388 
تعداد پست ها : 3583
محل سکونت : اصفهان

پاسخ به:​ترفندهای چیدمان دکوراسیون داخلی منازل

هرکسی صاحب سلیقه ای بشر

چیدمانی دارد  او گل سر بسر

هر محله شهر یا کشـــور یقین

صاحب علمی و مهر ی و هنر

فی البداهه: منصور مقدم  2/9/1399

یک شنبه 2 آذر 1399  6:10 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها