0

آب و هوای مالدیو در طول دوازده ماه سال (بخش سوم)

 
mehrnosh11
mehrnosh11
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : دی 1397 
تعداد پست ها : 59

آب و هوای مالدیو در طول دوازده ماه سال (بخش سوم)

آب و هوای مالدیو در طول دوازده ماه سال (بخش سوم)


آشنایی با آب و هوای مالدیو در طول دوازده ماه سال


دمای هوای مالدیو در تمام طول سال بین ۲۵ تا ۳۵ درجه سانتی‌گراد در حال تغییر است در نتیجه آب و هوای این جزیره در اکثر مواقع از وضعیتی بسیار مطلوب برخوردار است که موضوع بسیار مهمی برای جذب گردشر به حساب می‌آید. اگر با تور مالدیو به این جزیره سفر کنید خواهید دید که تنها در هنگام شب دمای ‌هوا کاهش می‌یابد و رنگ خنکی به خود می‌گیرد.

جزایر مالدیو نزدیک به هشت ساعت در روز، دارای آفتاب هستند و امکان اینکه دمای آب به زیر ۲۵ درجه سانتی‌گراد برسد بسیار کم است و همین موضوع یکی از دلایل محبوبیت پرواز خارجی مالدیو می‌باشد. اگر شما نیز قصد خرید بلیط هواپیما به مقصد مالدیو را دارید، بهتر است قبل از سفر با تور مالدیو، درباره آب و هوای آن در تمامی ماه‌های سال اطلاعاتی را بدست آورید و سپس با توجه به علایق و روحیات خود بهترین زمان را برای این پرواز خارجی انتخاب کنید. بدین منظور خواندن این مقاله را از دست ندهید و سپس خرید بلیط هواپیما خود را با خیالی آسوده انجام دهید.


مالدیو در ژانویه


از ۱۱ دی تا ۱۱ بهمن را ماه ژانویه می‌نامند. مسافران تور مالدیو ارازن قیمت باید بدانند که مالدیو در این ماه دارای آب و هوایی داغ می‌باشد. در ژانویه رطوبت هوا کم است و آفتاب و تابش نور درخشان آن زیاد می‌باشد که برای گردشگران پرواز خارجی مالدیو شرایطی دلپذیر محسوب می‌شود. در این ماه ممکن است به مقدار کم و گذرا شاهد بارش باران هم باشید. در واقع می‌توان گفت یکی از بهترین زمان‌های سفر به مالدیو و انجام انواع تفریحات و ورزش‌های آبی، ماه ژانویه است. سالیانه گردشگران زیادی مالدیو را به دلیل آرامش عجیبی که در آن موج می‌زند انتخاب کرده و به دور از استرس و نگرانی از سواحل رویایی این جزیره شگفت‌انگیز لذت می‌برند.


مالدیو در فوریه


اگر قصد دارید در ماه فوریه به مالدیو سفر کنید می‌توانید خرید بلیط هواپیما را برای ۱۲ بهمن تا ۹ اسفند انجام دهید. در فوریه آب و وهوای مالدیو در خشک‌ترین حالت خود قرار دارد. از طرفی دیگر این ماه از سال به دلیل میزان بارندگی کمتر از ۷۰ میلی‌متر، میانگین دمای ۳۰ درجه سانتی‌گراد و ۱۰ ساعت آفتاب گرم در طول روز، به یکی از زمان‌های پرطرفدار برای خرید تور مالدیو تبدیل گشته است. بسیاری از مسافران پرواز خارجی مالدیو پس از سفر به این جزیره علاوه بر آب و هوای بسیار مطلوب مالدیو، توانسته‌اند با گشت و گذار دراین جزیره از جاذبه‌های گردشگری آن لذت برده و اوقات بسیار خوشی را سپری کنند. بهتر است مطلب بهترین جاذبه‌های گردشگری تور چین، بالی و مالدیو را نیز مطالعه کنید.


مالدیو در مارچ


ماه مارچ که از ۱۰ اسفند تا ۱۱ فروردین می‌باشد زمانی است که دمای هوای مالدیو رو به افزایش می‌رود. در این ماه میانگین دمای مالدیو به ۳۱ درجه سانتی‌گراد رسیده و این موضوع موقعیت را برای مسافران پرواز خارجی مالدیو فراهم می‌کند تا بتوانند یک روز کامل را در کنار سواحل رویایی این جزیره سپری کنند. اگر پس از خرید بلیط هواپیما به مقصد مالدیو قصد دارید از ورزش‌ها و تفریحات آبی این جزیره لذت ببرید ما به شما سفر در این ماه از سال را توصیه می‌کنیم. بعد از خواند مطلب آب و هوای مالدیو در طول دوازده ماه سال (بخش سوم) شما کاملا با این بخش آشنا می شوید.


مالدیو در آوریل


از ۱۲ فروردین تا ۱۰ اردیبهشت ماه آوریل می‌باشد که همچنان آب و وهوایی داغ را برای مالدیو به همراه دارد. این ماه را می‌توان انتهای فصل خشکی در مالدیو به حساب آورد. خریداران تور مالدیو باید بدانند که در ماه آوریل هوای این جزیره کمی رطوبت دارد اما هنوز هم می‌توان به تفریحات و ورزش‌های آبی پرداخت و از این نظر فصل بسیار مناسبی محسوب می‌شود. شما نیز می‌توانید با خرید بلیط هواپیما علاوه بر تفریحات آبی از سایر جاذبه‌های این جزیره شگفت‌انگیز نیز لذت ببرید. منبع: تور مالدیو سام سیر

دوشنبه 26 آبان 1399  3:22 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها