0

نکات قابل توجه در خرید باتری گوشی موبایل

 
almanistore
almanistore
کاربر جدید
تاریخ عضویت : آبان 1399 
تعداد پست ها : 14
محل سکونت : تهران

نکات قابل توجه در خرید باتری گوشی موبایل

از گوشی های هوشمند گرفته تا اتومبیل ها، تقریباً هر چیزی که از مدار الکتریکی بهره می برند نیاز به یک باتری را در خود حس می کنند. با وجود پیشرفتی که در تمامی حوزه های تکنولوژی انجام شده است، پیشرفت در زمینه باتری ها علی الخصوص باتری گوشی موبایل چندان قابل توجه و چشمگیر نبوده.

نقیصه های مربوط به باتری ها حالا به بزرگ ترین مانع در هر زمینه ای تبدیل شده است. تقاضا برای انرژی در زندگی ما هر روز بیشتر می شود و این در حالی است که پتانسیل ذخیره انرژی همچنان محدود می باشد.

باتری موبایل های اسمارت تقریباً بیشتر از یک روز ماندگاری شارژ ندارند، ماشین های الکتریکی و برقی جدید هم در مقایسه با حالت استفاده از سوخت های فسیلی مثل بنزین، میزان ماندگاری بسیار پائین تری دارند. ذخیره و کسب انرژی از منابعی چون پنل های خورشیدی هم چندان آسان و همه گیر نشده.

حل بحران باتری ها؛ مسئله علمی روز

به این ترتیب در حوزه ذخیره انرژی نیاز به یک پیشرفت بزرگ احساس می شود و بسیاری از شرکت ها، از جمله برخی از غول های نفتی دنیا در حال تلاش برای ایجاد چنین تحولی هستند. در واقع اگر شرکت یا موسسه تحقیقاتی بتواند به یک نوع تکنولوژی دست پیدا کند که مشکل ذخیره پائین باتری ها را حل کند، آنگاه می تواند بازاری به وسعت دنیا را برای خود متصور باشد، اما محدودیت هایی که خود ساختار شیمیایی باتری با آن درگیر است رسیدن به چنین تحول و تکنولوژی را مشکل ساخته است.

در واقع چنین مشکلاتی، مشتریانی که قصد خرید باتری موبایل دارند را با سردرگمی های زیادی مواجه می کند. از اینرو هر چه دانش شما نسبت نسبت به این کالا زیادتر باشد هنگام خرید باتری موبایل مورد نیاز خود با اطمینان بیشتری نسبت به خرید اقدام می کند

برای خواندن ادامه این مقاله درباره نکات قابل توجه در خرید باتری گوشی موبایل به لینک زیر مراجعه کنید.

https://www.almanistore.com/notes-on-buying-a-mobile-battery/

دوشنبه 26 آبان 1399  12:41 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها