0

بالاترین ظرفیت باتری در گوشی های آیفون

 
almanistore
almanistore
کاربر جدید
تاریخ عضویت : آبان 1399 
تعداد پست ها : 14
محل سکونت : تهران

بالاترین ظرفیت باتری در گوشی های آیفون

بالاترین ظرفیت باتری ایفون شاید برای شما نیز سوال بوده است. اگر تصمیم به خرید گوشی آیفون دارید، و پیش از خرید به دنبال این هستید که کدام گوشی آیفون از باتری بهتری برخوردار است؛این مطلب می تواند به شما کمک کند.
به طور کلی، گوشی های آیفون تا چند سال پیش از این به کارکرد ضعیف باتری معروف بودند اما رفته رفته این شرکت، سطح کارکردی باتری های خود را به سطحی قابل قبول نزدیک کرده است. البته اگر بخواهیم از نظر کارکرد باتری آنها را با دیگر مدل های گوشی به ویژه گوشی های چینی موجود در بازار مقایسه کنیم، قطعا نتایجی ناامیدکننده را در مورد کارکرد باتری آن مشاهده خواهیم کرد


سنجش کارکرد آیفون های مختلف و باتری آنها

مشخص کردن کارکرد و ظرفیت دقیق باتری موبایل به طور کلی چندان آسان نیست.ارقام رسمی که از سوی خود شرکت های تولید کننده دراین ارتباط ارائه می شود اغلب سردرگم کننده هستند. مشکلی که در این میان وجود دارد این است که میزان و سطح استفاده از گوشی تعیین کننده میزان مصرف باتری و شارژ آن است و این در حالی است که ارقام ارائه شده از سوی شرکت ها، اغلب در موارد استفاده حداقلی ثبت شده است


آیفون ۱۱ Pro max

ارقام رسمی ارائه شده: تا ۵ ساعت کارکرد بالاتر در مقایسه با آیفون xs max.

تماشای فیلم: تا ۱۲ ساعت
گوش دادن به موزیک: تا ۸۰ ساعت
در آزمایشات به عمل آمده، این گوشی در حالت استفاده متوسط رو به بالا یک روز و نیم و در حالت استفاده معمولی تا دو روز پوشش شارژی را حاصل کرد.

در هر حال، اگر آیفون باز هستید، این گوشی کارکرد باتری عالی دارد و به راحتی مدل آیفون XR را پشت سر می گذارد و می توان گفت که در بین گوشی های آیفون، این گوشی از بالاترین کارکرد باتری برخوردار است.

برای خواندن ادامه این مقاله درباره ظرفیت باتری ایفون به ادرس زیر مراجه کنید.

https://www.almanistore.com/which-model-has-the-highest-battery-capacity-in-iphones/

چهارشنبه 21 آبان 1399  12:32 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها