0

میزان فروش باتری موبایل در جهان چقدر است؟!

 
almanistore
almanistore
کاربر جدید
تاریخ عضویت : آبان 1399 
تعداد پست ها : 14
محل سکونت : تهران

میزان فروش باتری موبایل در جهان چقدر است؟!

خرید باتری موبایل که ممکن است شما آن را خریده باشید، حجم قابل توجهی از تجارت جهانی را به خود اختصاص داذه است و بازیگرانی دارد که هر کدام در تلاش کسب سهم بیشتری از بازار این کالای نسبتا مهم در زندگی دیجیتالی قرار دارند.

باتری موبایلی که ممکن است به نظر بسیاری از استفاده کنندگان کالای ساده ای به نظر بیاید، اما پیچیدگی های خاص خودش را دارد. این پیچیدگی ها هم به نحوه ساخت آن باز می گردد و هم به بازار مصرف کنندگان که بر روی میزان سرمایه های انجام شدۀ آن اثرگذار هستند.

آنگونه که پیشتر پیش بینی شده بود، بازار باترهای قابل حمل که باتری موبایل نیز از جمله آنها محسوب می شود در هفت سال گذشته با رشد حدود ۱۸ درصدی در هر سال در سال جاری به حدود ۱۱ میلیارد دلار افزایش یافته است.

بازیگران اصلی باتری موبایل که در تلاش برای فروش بیشتر هستند، کدامند؟

اگر قصد آشنایی با اصلی ترین بازیگران بازار باتری موبایل را داشته باشید، باید بدانید که سونی در این بازار پیشروترین است و پس از “تیانجین لیشن باتری” (Tianjin Lishen Battery)، “سانوودا الکترنیکز (SUNWODA Electronics)، کمپانی بی.وای.دی (BYD Company)، “انردل” (ENERDEL)، پاناسونیک، بوستون پاور (Boston Power)، سامسونگ، “چاینا بک باتری” (China BAK Battery)، “ژوهای کازلایت باتری (Zhuhai Coslight Battery)، و ال جی کیم (LG CHem) یازده بازیگر اصلی این حوزه هستند.

همانطور که مشاهده می کنید، این بازیگران همه شرکت هایی آسیایی هستند که عمدتا یا در چین، ژاپن و یا کره جنوبی فعالیت می کنند و به دنبال افزایش سهم خود از بازار باتری موبایل هستند.

برای خواندن ادامه این مقاله درباره میزان خرید باتری موبایل در جهان به لینک زیر مراجعه کنید:))

https://www.almanistore.com/how-much-is-mobile-battery-sales-in-the-world/

سه شنبه 20 آبان 1399  5:06 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها