0

بالاترین ظرفیت باتری در گوشی های سامسونگ

 
almanistore
almanistore
کاربر جدید
تاریخ عضویت : آبان 1399 
تعداد پست ها : 14
محل سکونت : تهران

بالاترین ظرفیت باتری در گوشی های سامسونگ

اگر بخواهیم به طور کلی در مورد باتری های گوشی های موبایل اظهار نظر کنیم باید بگوئیم که سطح پیشرفت باتری ها در مقایسه با خود گوشی ها کندتر بوده است. با این حال برخی گوشی های موبایل در مقایسه به دیگر گوشی ها، از عملکرد باتری بهتری برخوردارند. در مورد باتری سامسونگ این مسئله صدق می کند.

به طور کلی گوشی های سامسونگ در مقایسه با دیگر گوشی های هم ردۀ خود از عملکرد باتری خوبی برخوردارند. اگر به گوشی های سامسونگ علاقه دارید، یا اینکه از سال ها قبل استفاده کننده این سری از گوشی های موبایل هستید و حالا تصمیم به خرید مدلی جدید از آن گرفته اید، قصد تعویض یا خرید باتری دارید، و همچنین عملکرد باتری برایتان اهمیت زیادی دارد این مطلب به شما کمک می کند.

پیش از مراجعه به فروشگاه ها یا خرید آنلاین بهتر است با بهترین گوشی های سامسونگ از نظر کارکرد باتری آشنایی پیدا کنید.

سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ الترا
ظرفیت باتری:۴۵۰۰ mAh

کارکرد رسمی اعلام شده: کل روز

این باتری با ظرفیت ۴۵۰۰ mAh در مقایسه با دیگر باتری های موبایل چندان بزرگ محسوب نمی شود اما در عمل، کارکرد عالی را از خود نشان می دهد. توجه داشته باشید که صفحه نمایشگر این گوشی یک صفحه بزرگ ۶٫۹ اینچی است که به تبع آن، نیاز به مصرف شارژ بالایی دارد.

با این حال، باتری این گوشی از تاب آوری بسیار مناسبی برخوردار است و حتی در موارد استفاده بالا هم بیشتر از یکبار شارژ را نیاز ندارد.علاوه براین، مثل اغلب گوشی های سامسونگ این گوشی هم از امکان شارژ سریع بهره مند است.

سامسونگ گلکسی A70

ظرفیت باتری:۴۵۰۰ mAh
کارکرد رسمی اعلام شده: ۲۴ ساعت تماشای فیلم

این مدل جزو دسته A از محصولات سامسونگ است و باتری آن با ظرفیت ۴۵۰۰mAh در حالت استفاده معمولی از گوشی تا دو روز پوشش شارژی را حاصل می کند. در موارد استفاده بالا، گوشی حداقل یک روز پوشش شارژی دارد.علاوه بر این، گوشی از امکان شارژ سریع نیز بهره مند است.

برای فهمیدن بالاترین ظرفیت تمامی باتری سامسونگ به لینک زیر مراجعه کنید

https://www.almanistore.com/which-model-has-the-highest-battery-capacity-in-samsung-phones/

سه شنبه 20 آبان 1399  3:37 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها