0

کرونا عکاسان ایرانی را به آلمان برد

 
hosinsaeidi
hosinsaeidi
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1394 
تعداد پست ها : 23038
محل سکونت : کرمانشاه

کرونا عکاسان ایرانی را به آلمان برد

 

کرونا عکاسان ایرانی را به آلمان برد

کرونا عکاسان ایرانی را به آلمان برد

مجموعه آثار ۱۲ فریمی علی حدادی‌اصل و زهره سلیمی از تهران- ایران رتبه نخست نمایشگاه کرونا در مونیخ آلمان را کسب کرد.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، با شیوع ویروس کرونا و همه‌گیر شدن آن در سراسر دنیا، عکاسان مستند در کشورهای مختلف مانند هر رویداد دیگری تصمیم به ثبت آثار و تغییر و تحولات شهر، مردم و آداب و معاشرت‌ها گرفتند.

از این رو کشور آلمان تصمیم گرفت با برگزاری رقابتی در میان دیگر کشورهای دنیا، مجموع آثار عکاسان از این رویداد فراگیر را وارد رقابت کند و وجه هنری به آن دهد.

4

در این رقابت عکاسان زیادی از ۳۷ کشور در دنیا شرکت کردند و آثار خود را به رقابت جهانی کشاندند. در نهایت طی داوری‌های صورت گرفته از تیم هفت نفره داوری متشکل از عکاسان مطرح بین‌المللی از جمله عکاس اتریشی، آلمانی و ...، از این ۳۷ کشور ۹ شهر وارد رقابت شدند که مجموعه آثار ۱۲ فریمی علی حدادی‌اصل و زهره سلیمی از تهران- ایران رتبه نخست را کسب کرد.

بیشتر بخوانید:

  • نگاه به بحث خدمات و تولیدات عرصه پزشکی از زاویه اخلاق یک نیاز است / برپایی اولین نمایشگاه مقابله با بیماری کرونا در فارس قابل تقدیر است

بنا بر این گزارش تمامی آثار راه یافته از ۹ کشور که در مجموع ۷۰ عکس از شهرهای کیف، تهران، قاهره، بمبئی، رم، نیویورک، لندن و شهرهایی در آلمان و اتریش هستند، در سه بخش مکانها، انسان‌ها و علام بحران، از ۲۱ اکتبر در گالری مرکز فرهنگی pasinger Fabrik در مونیخ با عنوان نمایشگاه Empty Spaceshuttle & Social Distancing به نمایش گذاشته شده و تا ۲۹ نوامبر این نمایشگاه دایر خواهد بود.

یک شنبه 4 آبان 1399  9:33 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها