0

اهمیت اجاره تجهیزات نمایشگاهی در چیست؟

 
mohii25
mohii25
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : آبان 1397 
تعداد پست ها : 132

اهمیت اجاره تجهیزات نمایشگاهی در چیست؟

 

اهمیت اجاره تجهیزات نمایشگاهی در چیست؟


اجاره تجهیزات نمایشگاهی در نمایشگاه های تهران به این صورت است که با قیمتی مناسب در محل مورد نظر تحویل مشتری داده می شود.

لوازمی که شرکت های می توانند اجاره کنند عبارتند از: اجاره ویترین ایستاده، اجاره میز و صندلی، اجاره تلوزیون شهری، اجاره مبلمان، اجاره آبسردکن، اجاره ویترین گردان، اجاره تلوزیون، اجاره میز اینفورمیشن، اجاره lcd، اجاره کانتر، اجاره پارکت و کف کاذب، اجاره جای کاتالوگی، اجاره یخچال، اجاره کولر گازی، اجاره ویدئو وال video wall، اجاره قهوه جوش، اجاره کف کاذب، اجاره بخاری برقی، اجاره پارکت، اجاره قیمت تجهیزات نمایشگاهی در تهران، اجاره سماور برقی و .... .


شما می توانید برای اجاره تجهیزات نمایشگاهی مورد نیاز برای نمایشگاه وارد سایت شرکت آرمان شوید.

شرکت آرمان شرکتی معتبر و با کیفیت است و همین طور دارای تجهیزات نمایشگاهی همچون اجاره اجاره میز کنفرانس و صندلی، اجاره میزcip ، اجاره ال سی دی، اجاره ویترین، اجاره مبلمان نمایشگاهی، اجارهlcd، اجاره تلوزیون شهری، اجاره مبلvip و همین طور دیگر لوازم مورد نیاز برای حضور در نمایشگاه ها است. شرکت های می توانند با اجاره این تجهیزات با خیال راحت و بدون نگانی در نمایشگاه حضور پیدا کنند.

اجاره تجهیزات نمایشگاهی را نباید دست کم گرفت زیرا که برای نمایش زیباتر غرفه و دکوراسیون داخلی نقش بسزایی دارد.

انتخاب و تهیه تجهیزات نمایشگاهی زیبا و راحت یکی از عناصر مهم در غرفه سازی زیبا می باشد. به زبان ساده تر باید بگویم که یکی از مواردی که بازدیدکنندگان را به خود جذب می کند تجهیزات نمایشگاهی می باشد که در آن استفاه شده است.

بنابراین یکی از نکات مهم برای شرکت در نمایشگاه ها غرفه سازی و اجاره تجهیزات نمایشگاهی خوب می باشد.


تجهیزات نمایشگاهی شامل:

اجاره تجهیزات نمایشگاهی شامل هر لوازمی که برای حضور در نمایشگاه وجود دارد می شود این لوازم عبارتند از:

اجاره انواع میز و صندلی: صندلی جکدار چرمی، صندلی مدیریتی، صندلی پشت

چرمی، صندلی مدیریتی، صندلی کنفرانس، صندلی بار، صندلی جکدار فایبر و ... .


اجاره انواع مبلمان: مبلمان نیلپر، مبلمان چرمی در رنگ های مشکی، سفید و قرمز.

اجاره انواع جاکاتالوگی: مشکی، سفید، جاکاتالوگی پلکسی، جاکاتالوگی برزنتی، جاکاتالوگی کانتردار MDF، جاکاتالوگی آهنی، جاکاتالوگی دیواری


اجاره ویترین های نمایشگاهی: ویترین تاشو، ویترین کوتاه، ویترین ایستاده یا گردان، ویترین پیشخوان.
شما می توانید مطلب چگونه در یک نمایشگاه شرکت کنیم؟ را در سایت مشاهده کنید.


اجاره انواع آبسردکن: آبسردکن رومیزی، آبسردکن یخچال دار، اجاره چایساز، اجاره مایکرو ویو، اجاره قهوه جوش، قهوه ساز اتوماتیک.


اجاره پرچم: پایه پرچم ، اجاره پرچم رومیزی، اجاره پرچم ایستاده.


اجاره تجهیزات نمایشگاهی الکتریکی که عبارتند از: اجاره تلویزیونLCD یا LED در سایز های مختلف مثل 60، 32، 40، 43، 50 اینچ، اجاره تلویزیون شهری در ابعاد مختلف، اجاره کامپیوتر، اجاره لپ تاب، اجاره دستگاه خودپرداز.


اجاره سرویس پذیرایی: اجاره سماور60 لیتری، اجاره جالباسی و ... .


اجاره سازه های نمایشگاهی: اجاره میزکانتر، پاپ آپ، اجاره استندهای نمایشگاهی و جاکاتالوگی، اجاره کانتر تاجدار و ... . برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اجاره تجهیزات نمایشگاهی روی آدرس http://www.tnarman.com/ کلیک کنید.مزایای اجاره تجهیزات نمایشگاهی:

اجاره تجهیزات نمایشگاهی مزایای زیادی دارد از جمله این مزایا عبارتند از :


صرفه جویی در هزینه:

همانطور که می دانید شرکت در نمایشگاه خرج های زیادی مثل اجاره غرفه، غرفه سازی و طراحی غرفه و ... وجود دارد. یکی از مواردی که باید بایت آن افراد هزینه پرداخت کنند تهیه تجهیزات نمایشگاهی می باشد. شرکت ها می توانند با اجاره تجهیزات نمایشگاهی هزینه های مربوط به آن را بسیار کاهش دهند زیرا که هزینه اجاره تجهیزات نمایشگاهی یک سوم خرید آن است.

بنابراین یشتر شرکت ها برای کمتر کردن هزینه ها و از بین رفتن هزینه های مربوط به حمل و نقل تجهیزات ترجیح می دهند که از اجاره تجهیزات نمایشگاهی استفاده کنند. مناسب ترین غرفه برای کسب و کار من چیست؟ بهتر است مطلب مناسب ترین غرفه برای کسب و کار من چیست؟ را بخوانید.


تنوع دراستفاده مجدد:

یکی دیگر از مزایای اجاره تجهیزات نمایشگاهی، تنوع در استفاده از آن است.

برای نمونه باید بگویم که مثلا مشتری می تواند در یک نمایشگاه از مبلمان و تجهیزات نمایشگاهی مشکی استفاده کند و در نمایشگاه بعدی از اجاره تجهیزات نمایشگاهی به رنگ دیگری مثلا قرمز یا سفید استفاده کند. منبع: تجهیزات نمایشگاهی آرمان

شنبه 3 آبان 1399  2:47 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها