0

غار عجیبی که خانه یک جادوگر انتقام جو است!

 
fatemeh_75
fatemeh_75
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آبان 1388 
تعداد پست ها : 10557
محل سکونت : اصفهان

غار عجیبی که خانه یک جادوگر انتقام جو است!

شنیدن داستان بل جادوگر کافی است تا لرزه بر بدن همه‌کسانی که داستان را می‌شنود  چه برسد به این‌که به این غار بروند.

دوران ویکتوریا پر از خطرات شناخته‌شده و ناشناخته بود، اما بسیاری متوجه نشدند که آن‌هم پر از افسانه است. داستان‌های ترسناک و شوم ازجمله داستان‌هایی بود که در اوایل و اواخر دهه 1800 به اشتراک گذاشته شد و یکی از برجسته‌ترین آن‌ها داستان جادوگر بل در تنسی بود. از سال ۱۸۱۷ تابه‌حال داستان یک موجود هیولایی، برای خانواده‌ها داستانی ترسناک بوده است .

گفته می‌شود غار تنسی خانه یک جادوگر انتقام جو است!

داستان جادوگر بل متولد شد و تا امروز، طرفداران بی‌باک هنوز می‌توانند از غاری که معتقدند او در آن زندگی می‌کند  بازدید کنند. بااین‌حال زمانی که آن‌ها داستان این نیروی شوم را می‌شنوند  ممکن است بخواهند درباره سفر احتمالی خود تجدیدنظر کنند.

گفته می‌شود غار تنسی خانه یک جادوگر انتقام جو است!

 

داستان جادوگر بل

گرچه این داستان ترسناک تا سال 1817 آغاز نشده بود ، اما تقریباً 13 سال قبل از آن تاریخ سرنوشت‌ساز آغاز شد. این کار با خانواده بل آغاز شد، که در شهرستان رابرتسون، تنسی مستقر شدند. جان بل و خانواده‌اش برای شروع زندگی جدید به مزرعه 320 هکتاری خود نقل‌مکان کردند و برای مدت کمی بیش از یک دهه زندگی آرام کشاورزی را که به دنبال آن بودند یافتند. جان بل در کلیسای محلی باپتیست خود به‌عنوان شماس درآمد، مزرعه آن‌ها محصولات کشاورزی فراوانی به همراه داشتند

بااین‌حال، صلح به‌زودی پایان می‌یابد و داستان آن‌ها اهالی این منطقه را به ستوه می‌آورد.

گفته می‌شود غار تنسی خانه یک جادوگر انتقام جو است!

ظاهراً بدون دلیل مشخص، خانواده توسط یک نیروی غیبی تحت کنترل قرار گرفتند. اضطراب آن‌ها از زمانی آغاز شد که خانواده شاهد رفتار عجیب‌وغریب حیوانات و رفتارهای غیرقابل‌شناسایی در اطراف آن‌ها بود ،  تا اینکه صداهایی از اطراف خانه می‌شنیدند و اگر در شب بیرون می‌رفتند  صداهای غیرمعمول می‌شنیدند . سرانجام صدای کوبیدن نزدیک‌تر شد تا اینکه به نظر می‌رسید از داخل خانه صدا می‌آید.  از داخل خانه صداهای غیرانسانی دیگر به گوش می‌رسید.

تنها یک سال بعد بود که خانواده بل برای خلاص شدن از مشکل از همسایگان خود کمک خواستند و پس‌ازاینکه دیگران شاهد پدیده‌های ناخوشایند بودند، تحقیقات رسمی توسط مسئولین این شهر آغاز شد. سرانجام منشأ صدا پیدا شد ، آن‌ها گفتند که نام او کیت است و هدف او این بود که جان " بل" را بگیرد و همچنین از ازدواج دخترش با پسر همسایه جلوگیری کند. در طول سه سال، خانواده متحمل شکنجه روانی و نیز سو استفاده‌های فیزیکی توسط فردی به نام کیت قرار گرفتند تا اینکه سرانجام جان بل به هر چیزی که سال‌ها او را آزار داده بود تسلیم شد. ظاهراً کیت همان‌طور که قول داده بود هفت سال بعد دوباره ظاهر شد  با پسر جان بل صحبت  کرد و بعد گفت که بیش از یک قرن دیگر برنمی‌گردد . بااین‌حال، افراد زیادی بر این باورند که او هیچ‌وقت باقی نمانده است  و حضور او می‌تواند در چندین جا باشد، و این‌طور است که کل شهر آدامز در مورد او می‌داند.

 

گفته می‌شود غار تنسی خانه یک جادوگر انتقام جو است!

 

غار جادوگر بل

داستان بل ساحره به‌قدری در تاریخ تنسی ریشه دوانده است که غالباً در مدارس افسانه‌ای که در میان بچه‌ها به‌عنوان آخرین داستان ترسناک به اشتراک گذاشته می‌شود  تدریس می‌شود. این داستان حتی پس از ایجاد کنجکاوی در مورد جادوگری که خانواده بل را آزار داده بود، به اندرو جکسون نیز که قرار بود رئیس‌جمهور باشد راه پیدا کرد.

غاری که جادوگر در آن زندگی می‌کند ترسناک است. فقط در اواخر ماه می، سپتامبر و اکتبر این غار باز است، اما هفته‌ای شش روز در طول ماه‌های تابستان نیز باز است. در ورودی غار به‌تنهایی ترسناک است، یک در آهنی بزرگ پس از ورود  بازدیدکنندگان بسته می‌شود  . فضای داخلی غار، تونل‌های طولانی است که قطعاً شبیه به چیزی هستند که بیشتر افراد به آن فکر می‌کنند ، جادوگر  در گذرگاه‌های طویل آن راه می‌رفته است . برخی از مکان‌ها روشن است و در مواقعی که بازدیدکنندگان به گوشه و کناری می‌روند، ممکن است اتاق‌ها تاریک باشند. بااین‌حال، هیچ خطر در رابطه با کشف این غار وجود ندارد، اما بازدیدکنندگان باید بدانند که این غار نیز زمانی متعلق به جان بل بوده است. غار خودش در زمینی قرار دارد  که زمانی خانواده او در آن زندگی می‌کردند و به همین دلیل است که به‌شدت با داستان جادوگر بل در ارتباط است .

گفته می‌شود غار تنسی خانه یک جادوگر انتقام جو است!

ماه اکتبر، یک جشنواره  برای بل جادوگر در نزدیکی غار برگزار می‌شود که عاشقانه‌ها و افسانه‌های جادوگر بل را جشن می‌گیرد.

پنج شنبه 24 مهر 1399  9:53 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها