0

مزایای استفاده از سقف کشسان برای بیرون ساختمان

 
toseafraz
toseafraz
کاربر جدید
تاریخ عضویت : بهمن 1398 
تعداد پست ها : 6

مزایای استفاده از سقف کشسان برای بیرون ساختمان

استفاده از سقف کشسان برای محیط‌ های بیرونی ساختمان مزایای زیادی را به همراه دارد. در فضای بیرونی ساختمان یکی از معضلاتی که همیشه بخش های مختلف نمای شما را تحت تاثیر قرار می‌ دهد، عوامل خارجی مانند گرد و غبار و رطوبت هستند. این پارچه‌ ها علاوه بر اینکه ضد رطوبت و ضد آب هستند، قابلیت آنتی باکتریال دارند که باعث می‌ شود سقف کشسان از نظر بهداشتی نیز مورد تایید قرار گیرد. از سوی دیگر در صورت کثیف شدن، به راحتی می‌ توان آن ‌ها را شستشو داد و نمایی مانند روز اول به آنها بخشید. عمر مفید این سقف ‌ها حدود ۵۰ سال است که باعث می‌ شود بسیاری سقف کشسان را به عنوان یکی از با دوام ترین انواع سقف کاذب بشناسند. عمر بالای این محصولات باعث می شود اگر بعد از چند سال قصد نقل مکان کردن از ساختمان فعلی خود را داشته باشید، بتوانید به راحتی پارچه و ریل یا شاسی استفاده شده برای این سقف را جدا کرده و در محل جدید از آنها استفاده کنید.

یکی دیگر از مزایای این سقف‌ ها که باعث می‌ شود استفاده از آن‌ ها در محیط بیرونی ساختمان، بسیار به صرفه باشد، غیر قابل اشتعال بودن آنهاست. در زمان آتش سوزی این سقف ‌ها به هیچ عنوان شعله‌ور نمی شوند و حرارت فقط باعث جمع شدن این پارچه میشود. به همین دلیل بسیاری بر این عقیده‌اند که استفاده از سقف کشسان در محیط‌ های بیرونی ساختمان باعث جلوگیری از گسترش آتش سوزی خواهد شد.
امروزه بسیاری از طراحان دکوراسیون استفاده از سقف های کشسان را به مشتریان خود پیشنهاد می‌کنند، چرا که به کارگیری پروفیل هایی از جنس pvc یا پروفیل‌ های آلومینیومی انعطاف پذیر به شما اجازه می‌ دهد تا به سادگی شکل‌ های هندسی مختلف با استفاده از شاسی کشی ایجاد کنید و امکان پیاده سازی طرح‌ های خلاقانه ای برای سقف کشسان ساختمان خود داشته باشید.

 

سقف کششی توسعه افراز هوراد

 

منبع: توسعه افراز هوراد - http://toseafraz.com

 

یک شنبه 20 مهر 1399  3:05 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها