0

نقاشی شتر با ایده های جالب برای کودکان

 
zahra_53
zahra_53
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1388 
تعداد پست ها : 28735
محل سکونت : اصفهان

نقاشی شتر با ایده های جالب برای کودکان

نقاشی شتر یکی از انواع ایده های جالب برای رنگ آمیزی کودکان است و والدین می توانند با تهیه نقاشی های جالب و زیبا از این حیوان قوی و نیرومند کودکان را با نحوه زندگی شتر آشنا سازند.

اغلب کودکان در سنین ۳ تا ۵ سالگی به رنگ کردن نقاشی های حیوانات مختلف علاقه مند هستند. رنگ آمیزی نقاشی برای کودکان دارای مزیت های زیادی است و بهتر است برای پرورش استعداد کودکان در زمینه کشیدن نقاشی های زیبا, انواع نقاشی ها با مضامین مختلف را در اختیار آن ها قرار دهید. در ادامه تصاویری از نقاشی شتر با طرح های جذاب و جدید را مشاهده خواهید کرد که هر کدام از این نقاشی ها می توانند کودک شما را با زندگی این حیوان زیبا آشنا سازند.

شتر از انواع حیوانات اهلی و قوی است که در نواحی گرمسیر و صحرا زندگی می کند, رنگ آمیزی این حیوان نیرومند برای کودکان دختر و پسر می تواند جالب و جذاب باشد بنابراین بهتر است نقاشیهای شتر در مکان های مختلف نظیر صحرا و … را برای کودک خود تهیه کنید.

رنگ آمیزی نقاشی های جالب و زیبا شتر

 

تصاویر انواع نقاشی شتر با طرح های جالب و جذاب برای کودکان

قرار دادن نقاشی های مختلف برای رنگ آمیزی در اختیار کودکان یکی از روش های مناسب برای آشنایی کودکان با محیط پیرامون شان و انواع اشیاء و حیوانات مختلف است. همه کودکان دختر و پسر به رنگ آمیزی طرح هایی نظیر نقاشی شخصیت های کارتونی و نقاشی انواع پرنده ها و حیوانات و نقاشی اشیاء مختلف علاقه مند هستند بنابراین بهتر است مربیان مهد کودک و والدین ساعت هایی از هفته را به رنگ آمیزی نقاشی مختلف برای کودکان اختصاص دهند.

ایده های زیادی برای نقاشی کودکان باهوش وجود دارد که نقاشی حیوانات زیبا و جذاب یکی از این ایده ها است. در ادامه مطلب طرح هایی زیبا از نقاشی شترها را گردآوری کرده ایم که امیدواریم از مشاهده این نقاشی های متفاوت و جالب شما و کودک دلبندتان نهایت لذت را ببرید.

نقاشی شتر در صحرا نقاشی زیبا شتر انواع نقاشی های زیبا شتر نقاشی های زیبا و جذاب شتر طراحی جالب شتر در بیابان

نقاشی شتر با انواع ایده های جالب نقاشی زیبا و جدید شتر نقاشی شتر در صحرا برای رنگ آمیزی کودکان نقاشی شترهای زیبا در صحرا

انواع رنگ آمیزی نقاشی شتر برای کودکان نقاشی های زیبا و متفاوت شتر نقاشی های شتر با انواع طرح های فانتزی و جالب نقاشی های جالب و زیبا شتر نقاشی شتر با ایده های جالب نقاشی های مختلف شتر نقاشی های زیبا شتر در مکان های مختلف نقاشیهای زیبا و متفاوت شتر برای رنگ آمیزی بچه ها

نقاشی های شتر با طرح های فانتزی و جدید   نقاشی های مختلف از زندگی شتر برای رنگ آمیزی کودکان نقاشی انسان و شتر نقاشی خورشید و شتر نقاشی خورشید و شتری زیبا برای رنگ آمیزی کودکان

نقاشی های جالب درباره زندگی شتر نقاشی صحرا و شتر

شتر جزو حیوانات اهلی و دوست داشتنی است که در بیابان زندگی می کند و بومی بیابان های غرب، شرق و مرکز آسیا می باشد، این حیوان چهارپای اهلی فواید زیادی برای انسانها دارد به طوری که می توان شیر، پوست و گوشت آن را مورد استفاده قرار داد. شتر به طور میانگین در حدود ۴۰ تا ۵۰ سال عمر می کند، قد شتر بالغ یک متر و هشتاد و پنج سانتی متر بوده و ارتفاع آن به دو متر و پانزده سانتی متر می رسد، جالب است بدانید که این حیوان می تواند با سرعت بیش از ۶۵ کیلومتر در ساعت بدود. در ادامه با آموزشی از طراحی شتر برای کودکان همراه ما شوید.

   http://bayanbox.ir/view/4901804249511124488/talar-koodak.gif

 

 

اصفهان نگین فیروزه ای جهان

جمعه 28 شهریور 1399  7:38 PM
تشکرات از این پست
zahra_53
zahra_53
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1388 
تعداد پست ها : 28735
محل سکونت : اصفهان

پاسخ به:نقاشی شتر با ایده های جالب برای کودکان

آموزش طراحی گام به گام شتر برای کودکان

در اینجا می خواهیم آموزشی از نقاشی شتر کودکانه و ساده برای بچه های پیش دبستانی و مناسب مهد کودک ها در اختیارتان قرار دهیم که با مشاهده تصاویر مرحله به مرحله آن به راحتی می توانید فرزندانتان را با کشیدن نقاشی های زیبا از طراحی های حیوانات مختلف آشنا کنید، همچنین شما می توانید در حین انجام این کار , اطلاعات مختلفی درباره نحوه زندگی کردن حیوانات مختلف، غذا و محل زندگی آنها، فواید گوشت و پوست حیوان اهلی و وحشی در اختیارشان قرار دهید.

طراحی شتر برای بچه ها

برای کشیدن نقاشی از شتر، در ابتدا همانند تصویر شروع به کشیدن تنه و سر و گردن آن کنید، همانگونه که در شکل مشاهده می کنید بدن این حیوان دارای ناهمواری هایی می باشد که به آنها کوهان گفته می شود.

طراحی شتر زیبا

سپس در اینجا نوبت به کشیدن دهان و گوش های شتر می باشد که با کمی دقت می توانید از روی شکل الگو بگیرید.

تصاویر مراحل طراحی شتر

در این مرحله باید پا های شتر را طراحی نمایید، همانطور که گفتیم شتر از جمله چهارپایان اهلی و مفید می باشد.

طراحی شتر

سپس در گام بعدی همانند تصویر، دم شتر را طراحی کنید، سپس باید کوهان، پاها، دهان و چشمهای شتر را کشیده و کامل کنید.

نقاشی زیبای شتر

و در آخر نوبت به رنگ آمیزی شتر می رسد که می تواند مطابق سلیقه شما و یا الگوگیری از تصویر زیر صورت گیرد.

 طراحی شتر برای کودکان

رنگ آمیزی طرح های مختلف نقاشی می تواند سطح اطلاعات کودکان را درباره محیط پیرامون زندگی شان بالا ببرد و علاوه بر این رنگ آمیزی برای کودکان سرگرمی متفاوت و هیجان آوری است. در این مطلب انواع نقاشی حیوان شتر با ایده های جالب و جذاب را برای رنگ آمیزی کودکان دختر و پسر مشاهده کردید, شما می توانید این نقاشی های زیبا را برای رنگ آمیزی در اختیار فرزند خود قرار دهید.

   http://bayanbox.ir/view/4901804249511124488/talar-koodak.gif

 

 

اصفهان نگین فیروزه ای جهان

جمعه 28 شهریور 1399  7:39 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها