0

امکانات ویژه آموزش آنلاین ایرانسل

 
leilarahmani
leilarahmani
کاربر جدید
تاریخ عضویت : شهریور 1399 
تعداد پست ها : 3
محل سکونت : tehran

امکانات ویژه آموزش آنلاین ایرانسل

ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید و در راستای حمایت از دانش‌آموزان و معلمان و ایجاد دسترسی آسان به آموزش آنلاین در شرایط کرونا، امکانات ویژه ‌ای ارائه کرد.

 دسترسی رایگان و بدون مصرف دیتا به سامانه «شاد»، ارائه بسته اینترنت با تعرفه تخفیفی به مؤسسه‌ های آموزشی، پیشنهاد ویژه استفاده رایگان از زیرساخت آموزش آنلاین «دانا پلاس» و نیز ارائه سیم ‌کارت آموزشی با امکان ایجاد محدودیت توسط والدین در دسترسی به وب ‌سایت ‌ها برای فرزندان، از جمله این امکانات هستند.

 

دسترسی رایگان به سامانه شاد

 مشترکین ایرانسل می ‌توانند از بامداد 16 شهریور ماه 1399 تا اطلاع ثانوی، بدون نیاز به تهیه بسته دیتا، به سامانه شاد دسترسی داشته باشند. در هنگام استفاده از این سامانه، اینترنت مصرفی برای تمامی کاربران رایگان خواهد بود و در طول استفاده از سامانه شاد، اینترنت رایگان به صورت خودکار برای کاربران فعال می ‌شود. کاربران لازم است هنگام استفاده از سامانه شاد، در صورت استفاده از نرم‌افزار VPN روی دستگاه خود، آن را قطع کنند تا از نظر فنی، امکان رایگان محاسبه شدن دیتای مصرفی آنان وجود داشته باشد.

 

بسته اینترنت با تخفیف ویژه

 ایرانسل همچنین برای دانش ‌آموزان مدرسه ‌هایی که از سامانه شاد برای آموزش آنلاین استفاده نمی ‌کنند و نیز دانشجویان دانشگاه‌ ها و مؤسسه‌ های آموزشی که از پلتفرم‌ های آموزش آنلاین خود استفاده می ‌کنند، بسته‌ های اینترنت با تخفیف ویژه در نظر گرفته است که به‌زودی در دسترس قرار می ‌گیرند. این بسته ‌ها به آی‌پی سامانه آموزش آنلاین که در سیستم آموزشی مؤسسه محل تحصیل ثبت شده باشند، تعلق می ‌گیرد.

 متقاضیان می ‌توانند درخواست خود را به همراه اطلاعات پلتفرم آموزش مجازی خود (نشانی کامل وب‌ سایت، آی‌پی عمومی، پورت، پروتکل) در نامه ‌ای رسمی به نشانی info@mtnirancell.ir ارسال و یا در فرم موجود در وب ‌سایت ایرانسل بارگذاری کرده و برای هماهنگی ‌های بعدی، یکی از مسئولان فنی خود را به ایرانسل معرفی کنند.

 

پیشنهاد ویژه دانا پلاس 

ایرانسل همچنین با ارائه زیرساخت آموزش آنلاین دانا پلاس، امکان برگزاری کلاس ‌های آنلاین از این طریق را در اختیار مدرسه‌ ها، دانشگاه ‌ها و مؤسسه ‌های آموزشی قرار داده است.

 متقاضیان می ‌توانند با مراجعه به وب ‌سایت دانا پلاس به نشانی plus.danaapp.ir ، به مدت یک ماه از امکان استفاده رایگان از بسته 925 هزار تومانی ویژه مدارس استفاده کنند.

 

سیم‌کارت آموزشی

 مشترکان ایرانسل در صورتی که قصد دارند سیم‌کارت خود را برای آموزش آنلاین، در اختیار فرزندشان قرار دهند، می ‌توانند در صورت تمایل، با شماره ‌گیری کد دستوری #3*3*555*  و یا گزینه «تغییر طرح تعرفه» در قسمت «اطلاعات حساب» اپلیکیشن ایرانسل من، دسترسی سیم‌ کارت به اینترنت را صرفاً برای وب ‌سایت ‌های مورد تأیید داخلی محدود کنند. رفع محدودیت و دسترسی مجدد به همه وب ‌سایت‌ ها، در هر زمان با شماره ‌گیری کد دستوری #4*3*555* و یا اپلیکیشن ایرانسل من امکان‌ پذیر است.

 ایرانسل همچنین سیم  ‌کارتی به نام «سیم ‌کارت آموزشی» را برای والدینی که قصد دارند سیم‌ کارت ویژه‌ ای به امر تحصیل و آموزش آنلاین فرزند خود اختصاص دهند، ارائه کرده است.

با تهیه این سیم ‌کارت اعتباری (که باید به نام یکی از والدین ثبت ‌نام شود)، دسترسی به اینترنت به طور پیش ‌فرض، صرفاً برای وب‌ سایت ‌های مورد تأیید داخلی امکان‌ پذیر است. در صورت تمایل کاربر، می ‌توان محدودیت دسترسی به وب ‌سایت ‌ها را روی این سیم کارت‌ ها نیز با مراجعه به اپلیکیشن ایرانسل من و یا شماره‌گیری کد دستوری #4*3*555* برطرف کرد. همچنین امکان برقراری مجدد این محدودیت دسترسی، از طریق اپلیکیشن ایرانسل من و یا شماره‌گیری کد دستوری #3*3*555* وجود دارد.

 ثبت‌نام و دریافت سیم ‌کارت آموزشی، صرفاً از طریق مراجعه به صفحه سیم ‌کارت آموزشی در فروشگاه اینترنتی ایرانسل به نشانی shop.irancell.ir  امکان ‌پذیر است.

 این سیم‌ کارت، با 4000 تومان اعتبار اولیه، 1.5 گیگابایت اینترنت رایگان (با اعتبار ۲۰ روز)، ۱۰۰ دقیقه مکالمه رایگان ایرانسلی (با اعتبار ۲۰ روز) و ۴ گیگابایت اینترنت رایگان ۷ روزه (در هر ماه، تا ۶ ماه) ارائه می ‌شود.

 مشترکان ایرانسل می‌ توانند با مراجعه به نسخه موبایلی و یا وب اپلیکیشن ایرانسل من، مصرف اینترنت داخلی یا جهانی بسته‌ های دیتای خود را بررسی کنند.

 

سه شنبه 25 شهریور 1399  12:15 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها