0

ابدومینوپلاستی چیست؟

 
dramirahmadi
dramirahmadi
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : تیر 1399 
تعداد پست ها : 176
محل سکونت : تهران

ابدومینوپلاستی چیست؟

جراحی زیبایی شکم چیست؟

عمل تامی تاک یا جراحی زیبایی شکم، در اصل یک مورد از جراحی های زیبایی به شمار می رود. در این روش با حذف کردن چربی های اطراف شکم به راحتی می توان زیبایی را به اندام بیرونی بدن اعطا کرد. بسیاری از افراد از چربی های اضافی که در اطراف شکم آنها تجمع کرده اند رنج می برند. 

این افراد از این رو اعتماد به نفس خود را از دست داده و تلاش می کنند کمتر در جامعه ظاهر شوند. اما پس از انجام ابدومینوپلاستی به شکمی صاف و تخت میرسند، که اعتماد به نفس را در آنها افزایش می دهد. برخی دیگر از بیمارانی که از بافت شل در قسمت شکم برخوردار هستند نیز می توانند از این عمل برای زیبایی بدن خود استفاده کنند. 

جراحی زیبایی کم برای خانم های باردار، پس از زایمان بهترین انتخاب است. تا پوست اضافی شکم خود را برداشته و زیبایی را به اندام خود بازگردانند. 

نحوه جراحی ابدومینوپلاستی به چه صورت است؟

 اولین قدم برای آغاز جراحی زیبایی شکم انتخاب پزشک متخصص در این زمینه است. آقای دکتر علی امیر احمدی فوق تخصص و جراح لاغری و زیبایی، با مهارت بالا می تواند به راحتی اقدام به عمل جراحی زیبایی شکم نماید. می توانید زیر نظر ایشان نتیجه مطلوبی را از انجام عمل به دست آورید. 

پس از آن لازم است اقدامات بیهوشی برای انجام جراحی ابدومینوپلاستی صورت پذیرد. تا بیمار برای جراحی آماده شود. از آنجایی که این عمل از حساسیت بالایی برخوردار است، نیاز به اتصال تمامی دستگاه های کنترل ضربان قلب، دستگاه کمک کننده تنفس فرد، در حین جراحی می باشد. 

حال نوبت به یک برش وسیع از مفصل ران به سمت لگن می رسد، از سوی دیگر نیز لازم است برشی در ناف و اطراف آن ایجاد شود تا بتوان پوست و چربی اضافی بالای ناحیه شکم را برداشت. افرادی که اقدام به جراحی زیبایی شکم می نمایند، تصور میکنند که تمامی مراحل آن همچون لیپوساکشن است. 

اما باید بگوییم ابدومینوپلاستی کامل فرایندی بیشتر از لیپوساکشن داشته و ساکشن لیپکتومی پوستی باسن و شکم را نیز شامل می شود. این نوع جراحی زیبایی شکم خود به بسته به میزان چربی های اضافی بدن متفاوت بوده و نوع و سایز برش را تغییر می دهد. 

مهمترین عوارض جراحی زیبایی شکم چیست؟

بدون تردید هر عمل زیبایی دارای عوارض خاصی می باشد. اما در صورتی که عمل زیبایی شکم زیر نظر یک متخصص و جراح با تجربه انجام شود، میزان عوارض ناشی از جراحی به شدت کاهش خواهد یافت. اما اگر عمل ابدومینوپلاستی زیر نظر پزشک بی تجربه انجام شود، می تواند عوارض زیادی را برای بیمار به همراه داشته باشد. از جمله:

خونریزی

عدم تقارن

عوارض ناشی از بیهوشی

تاخیر در بهبود زخم 

درد مداوم 

از دست دادن بیش از حد پوست 

تورم مداوم در پاها

بی حسی و سایر تغییرات در پوست

پارگی بخیه 

آسیب عصبی 

هماتوم

ورم 

مرگ 

اسکار قابل مشاهده 

جذایی زخم عمده 

در صورتی که هیچ گونه عوارضی بعد از جراحی ابدومینوپلاستی در فرد بیمار دیده نشود، می توان انتظار یک نتیجه دائمی و رضایت بخش را از عمل داشت. 

دوشنبه 24 شهریور 1399  3:09 PM
تشکرات از این پست
masoumemehri
masoumemehri
masoumemehri
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : مرداد 1399 
تعداد پست ها : 71

پاسخ به:ابدومینوپلاستی چیست؟

کارتون درسته دیگ اقای دکتر

سه شنبه 25 شهریور 1399  4:12 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها