0

کنایه سنگین شجاعی به خرید جدید استقلال + سند

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 25040
محل سکونت : اصفهان

کنایه سنگین شجاعی به خرید جدید استقلال + سند

علی شجاعی ، هافبک جدید تیم فوتبال پرسپولیس با کنایه به مرادمند ستاره جدید استقلال گفت: پیشنهاد بود. با این حال اکنون هم نمی‌توان درباره ندای قلب صحبت کرد اما سعی کردم باشگاهی را انتخاب کنم که از بچگی عاشقش بودم. وارد هر باشگاهی نشدم و از اول به باشگاه پرسپولیس آمدم، مذاکرات خوب بود و به توافق رسیدیم.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

علی شجاعی ، هافبک تیم فوتبال پرسپولیس پس از امضای قرارداد ۲ ساله با این باشگاه درباره شماره پیراهن خود گفت:

شماره مهم نیست، مهم افتخاری است که نصیب من شد. هر بازیکنی آرزو دارد برای باشگاه بزرگ پرسپولیس بازی کند و مهم بازی کردن در زمین و باعث شاد شدن دل هواداران است.

وی درباره دیگر پیشنهادهایی که داشت، اظهار داشت:

پیشنهاد بود. با این حال اکنون هم نمی‌توان درباره ندای قلب صحبت کرد اما سعی کردم باشگاهی را انتخاب کنم که از بچگی عاشقش بودم. وارد هر باشگاهی نشدم و از اول به باشگاه پرسپولیس آمدم، مذاکرات خوب بود و امروز به توافق رسیدیم.

هافبک جدید تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه آیا به محمدحسین مرادمند طعنه می‌زند، تصریح کرد:

خواهشاً حاشیه درست نکنید.

شجاعی در پاسخ به این سؤال که جانشین مهدی ترابی شده است و کار سختی خواهد داشت، گفت:

باشگاه پرسپولیس بزرگ است و بازیکنان بزرگی دارد و هر بازیکنی به این تیم می‌آید باید با تمام تمرکز بازی کند. اگر یک دقیقه هم برای پرسپولیس بازی کنم با تمام وجود خواهد بود و کم نمی‌گذارم تا پرسپولیس دوباره قهرمان شود و نتیجه لازم را بگیرد.

وی در خصوص جدایی‌اش از تیم فوتبال نساجی مازندارن اظهار داشت:

باید از باشگاه نساجی هم تشکر کنم. در این دو سال خیلی روزهای خوبی را پشت سر گذاشتم و مدیون آنهایی بودم که در نساجی به من کمک کردند، برای من زحمت کشیدند و هیچ وقت زحمات آنها را فراموش نخواهم کرد و امیدوارم فصل آینده هم بهترین نتایج را بگیرد.

علی شجاعی، پس از مذاکراتی که با مسئولان باشگاه پرسپولیس داشت، بعد از ظهر دیروز (سه‌شنبه) با قراردادی دو ساله به این تیم پیوست.

در دیدستان هم ببینید.

پنج شنبه 20 شهریور 1399  8:11 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها