0

درمان قطعی بی خوابی و آپنه خواب با اسلیو معده

 
dramirahmadi
dramirahmadi
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : تیر 1399 
تعداد پست ها : 176
محل سکونت : تهران

درمان قطعی بی خوابی و آپنه خواب با اسلیو معده

این حس وحشتناک کم آوردن نفس می تواند در طول شب ده ها یا صد ها بار یک شخص را به خود درگیر نماید. از این رو برخی به دنبال درمان آپنه خواب با اسلیو معده هستند. زیرا کم کردن وزن می توان به راحتی این مشکل را برطرف نماید. 

از جمله مهمترین علائمی که باید برای مشکل آپنه خواب بیان نماییم، باید به بی خوابی، سردرد های صبحگاهی، خواب الوده بودن در طول روز، خرناس کشیدن در خواب، بیدار شدن مکرر از خواب، رفت و آمد بیش از حد به توالت در شب و ... اشاره نماییم. 

 

درمان آپنه خواب با اسلیو معده چگونه انجام می شود؟

بیشتر بیمارانی که از چربی های اضافه در بدن رنج می برند، با مشکل آپنه خواب مواجه هستند. اما زمانی که این افراد توسط یک جراح متخصص و با تجربه، عمل لاغری انجام می دهند، در طول مدت 18 تا 24 ماه، بین 50 تا 80 کیلو از وزن خود را کم می کنند. 

از این رو درمان آپنه خواب با اسلیو معده بسیار اسان است. آقای دکتر علی امیر احمدی متخصص و جراح اسلیو معده با روش جراحی لاغری، مشکل آپنه خواب بسیاری از بیماران خود را حل کرده است. ایشان با تجربه و تخصص بالایی که دارند، می دانند بهترین روش درمان برای بیماران چیست و آن را به بیمار معرفی می کنند. 

زمانی که بیمار با کاهش وزن مواجه می شود، بافت چربی اطراف مجرای تنفسی وی کاهش یافته و همین مسئله کمک می کند تا مشکل آپنه خواب با اسلیو معده درمان شود. البته لازم است این نکته را در نظر داشته باشید که این روش درمانی با تعهد بیمار به انجام فعالیت های ورزشی و استفاده از رژیم غذایی پس از جراحی نتیجه بخش خواهد بود. 

درمان آپنه خواب با اسلیو معده منجر شده است تا مرگ و میر ناشی از این مشکل، بیش از 30 تا 40 درصد کاهش یابد. در اصل باید بگوییم تمامی روش های جراحی لاغری می توانند به درمان آپنه خواب کمک کنند. 

 

آپنه خواب که ناشی از چاقی است چه خطراتی برای بدن دارد؟

شاید برخی بر این باور باشند که اپنه خواب چندان خطرناک نباشد. اما باید بگوییم در صورتی که این عارضه درمان نشود، بدون تردید می تواند مشکلاتی را برای فرد به همراه داشته باشد. از جمله: 

افزایش فشار خون 

افزایش احتمال بروز بیماری های قلبی و عروقی

بیماری دیابت نوع دو

خستگی و خواب آلودگی روزمره

بروز بیماری های چشمی

بروز مشکلات سندروم متابولیک 

و ... 

از این رو لازم است درمان آپنه خواب با اسلیو معده جدی گرفته شود، تا فرد به این بیماری ها و مشکلات دچار نشود. پیشگیری از بیماری همیشه مسئله مهمی است که باید به آن توجه داشت. پس با مراجعه به پزشک متخصص این مشکل را با جراحی اسلیو معده درمان کنید

چهارشنبه 19 شهریور 1399  3:07 PM
تشکرات از این پست
masoumemehri
masoumemehri
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : مرداد 1399 
تعداد پست ها : 71
سه شنبه 25 شهریور 1399  3:16 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها