0

فروش ویژه سیم کارت دائمی همراه اول

 
leilarahmani
leilarahmani
کاربر جدید
تاریخ عضویت : شهریور 1399 
تعداد پست ها : 3
محل سکونت : tehran

فروش ویژه سیم کارت دائمی همراه اول

اپراتور همراه اول به عنوان اولین اپراتور ارائه دهنده خدمات تلفن همراه در کشور شناخته می شود. این اپراتور کار خود را از سال 1373 در شهر تهران آغاز کرد که ظرفیتی در حدود 9200 شماره تلفن همراه را در اختیار شهروندان تهرانی قرار داد. رفته رفته واگذاری سیم کارت ها فراگیر شد و در اختیار شهروندان سایر شهرها و استان های کشور نیز قرار گرفت. امروز که 26 سال از اولین عرضه سیم کارت توسط این اپراتور در کشور می گذرد، همراه اول بالغ بر 90 میلیون مشترک خطوط ثابت و اعتباری را در سراسر کشور در اختیار دارد و گسترده ترین پوشش شبکه نیز متعلق به آن می باشد. همراه اول در تمام این سال ها در کنار تلاش برای گسترده تر کردن پوشش شبکه خود، تلاش کرد همگام با فناوری های نوین دنیا در ارائه خدمات به مشترکین نیز قدم بردارد و امروزه جدیدترین نسل اینترنت تلفن همراه راه به مشترکین خود ارائه می دهد که با توجه به گستردگی پوشش شبکه، از کیفیت و سرعت بسیار خوبی برخوردار است.

اپراتور همراه اول برای افرادی که علاقه به داشتن یک سیم کارت دائمی دارند در تابستان امسال طرح ویژه ای را در نظر گرفته است. در این طرح سیم کارت دائمی همراه اول با 40 درصد تخفیف به متقاضیان واگذار خواهد شد. در این صورت متقاضیان خرید سیم کارت دائمی همراه می توانند با پرداخت 100 هزار تومان صاحب یک سیم کارت شوند. همراه اول در کنار این تخفیف هیجان انگیز هدیه دیگری نیز در نظر گرفته است. با خرید این سیم کارت 30 گیگابایت اینترنت 1 ماهه رایگان نیز برای مشترک جدید فعال می‌شود که می‌تواند از آن استفاده کند.
این ظرح تا پایان تابستان امسال یعنی 31 شهریور ماه فعال بوده و متقاضیان می توانند نسبت به خرید سیم کارت دائمی همراه اول از طریق مراجعه حضوری به نمایندگی‌های فروش و یا به صورت اینترنتی اقدام نمایند. این طرح شامل طرح‌های فروش قسطی، سیم کارت سازمانی و غیره نمی شود و تعرفه فروش آن ها با همان قیمت قبلی محاسبه می شود.

سه شنبه 11 شهریور 1399  12:11 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها