0

۳۴ سال فراق

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 25040
محل سکونت : اصفهان

۳۴ سال فراق

 خبر بازگشت پیکر شهید تازه تفحص شده به خانواده‌اش پس از ۳۴ سال فراق / نهاوند ‌عطر شهادت گرفت + فیلم

  • لحظه اعلام خبر بازگشت پیکر شهید تازه تفحص شده به خانواده‌اش پس از 34 سال فراق / نهاوند ‌عطر شهادت گرفت + فیلم
 

گروه استان‌ها ـ خبر کوتاه بود پیکر شهید علی محمد قنبری از اهالی روستای سرسبز و شهید پرور بیان نهاوند شناسایی شده و در ماه محرم امسال پس از ۳۴ سال انتظار در کنار همرزمانش به خاک سپرده می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم ازنهاوند٬ اهالی روستای بیان و خانواده شهید قنبری حال و هوایی دیگر داشتند نماینده کمیته جستجوی مفقودین استان همدان به همراه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و فرمانده سپاه به همراه پاکت نامه‌ای که خبر مهمی درون آن نهفته بود به دیدار مادر پیر و سالخورده شهید قنبری رفتند لحظاتی بعد خبر شهادت اعلام شد مادر برادر و خواهر چشم انتظار شهید تازه تفحص شده زدند زیر گریه واقعا محرمی شد.

 بهرام دوست‌پرست با اشاره به شناسایی پیکر پاسدار وظیفه شهید «علی محمد قنبری» اظهار داشت: پیکر مطهر این شهید چندی پیش در جریان تفحص پیکرهای مطهر شهدا توسط کمیته جست و جوی مفقودین کشف و به میهن اسلامی بازگشت.

وی افزود:  شهید «علی‌محمد قنبری» از لشکر32 انصار الحسین(ع) بود که در 21 شهریور ماه 1365 و در ایام محرم به عنوان پاسدار وظیفه در جبهه حضور یافت و در جزیره مجنون به درجه رفیع شهادت نایل آمد.

نماینده کمیته جست وجوی مفقودین استان همدان گفت: خبر بازگشت و شناسایی پیکر مطهر این شهید ظهر امروز با حضور جمعی از مسئولان به خانواده این شهید عزیز اطلاع داده شد.

وی درباره جزئیات مراسمات این شهید بیان کرد: از آنجا که خانواده این شهید ساکن نهاوند هستند تصمیم نهایی برای برگزاری مراسمات وی از طریق ستاد تجلیل ازشهدای شهرستان نهاوند اعلام می‌شود.

به گزارش تسنیم٬ شهید علی محمد قنبری از شهدای سرافراز روستای بیان شهرستان نهاوند است که در ماه محرم سال 65 به شهادت رسید. پیکر این شهید در آستانه ماه محرم امسال پیکر مطهر این شهید والامقام شناسایی شده و پس از 34 سال دوری از وطن به آغوش خانواده باز می‌گردد.

پنج شنبه 30 مرداد 1399  12:29 PM
تشکرات از این پست
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 25040
محل سکونت : اصفهان

پاسخ به: ۳۴ سال فراق

روحت شاد...یادتون بخییر

 

پنج شنبه 30 مرداد 1399  12:41 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها