0

بهترین کرم ضد آفتاب برای پوست های چرب و جوش دار

 
modiregoogle
modiregoogle
کاربر جدید
تاریخ عضویت : آبان 1397 
تعداد پست ها : 11
محل سکونت : خوزستان

بهترین کرم ضد آفتاب برای پوست های چرب و جوش دار

کرم ضد آفتاب برای هر نوع پوستی از جمله پوست چرب بسیار لازم و ضروری است. به طوریکه بعضی از الزامات برای داشتن یک پوست خوب و سالم با وجود چرب بودن آن، پیشگیری از هرگونه مشکلات پوستی از جمله آفتاب سوختگی و نیز جلوگیری از مضرات اشعه های ماورا بنفش خورشید است. بنابراین در این مقاله قصد داریم تا به نکات و خصوصیات یک کرم ضد آفتاب برای پوست های چربhttps://behtarinyab.com/ بپردازیم.

 

کرم های ضد آفتاب برای پوست های چرب

وجود نور خورشید آن هم در فصل های گرم ممکن است هر پوستی را دچار آسیب کند. از آنجایی که نور آفتاب باعث جذب ویتامین D برای بدن است، اما ماندن در زیر نور آفتاب شدید نیز باعث ایجاد عوارضی برای پوست می شود.

 

از جمله این مشکلات ایجاد لکه های قهوه ای و آفتاب سوختگی و یا پوسته پوسته شدن قورت می باشد، که استفاده از یک کرم ضد آفتاب مناسب می تواند باعث سلامت پوست شود.

اغلب کرم های ضد آفتاب با خاصیت SPF و دارای درجه ای از آن هستند. اما اگر به عنوان مثال شماره SPF مندرج بر روی ضد آفتاب عدد 20  باشد، آن بدین معنی نیست که SPF20 قدرت محافظت از پوست را در برابر آفتاب ندارد. بلکه میزان افزایش شماره SPF  از شماره 20  به 50  در واقع افزایش حفاظت از پوست در برابر آفتاب را نشان می دهد، که برای پوست های چرب حتما از SPF با شماره 50  استفاده شود.

همینطور تعداد بیشتر علامت مثبت ( + ) در مدل ها و برندهای مختلف نشان دهنده درجات بالای محافظت در برابر اشعه UVA ، UVB، UVC  خورشید است.

پیشنهاد:

5 مدل بهترین کرم ضد آفتاب اسپارک وودن + قیمت خرید

ویژگی یک کرم ضد آفتاب برای پوست های چرب

بیشتر افرادی که پوست های چربی دارند، فکر می کنند که استفاده از کرم ضد آفتاب باعث می شود تا صورتشان جوش بیشتری بزند. اما این باور اشتباه است، بلکه استفاده از یک کرم ضد آفتاب نامناسب دلیل جوش صورت و عوارض دیگر در پوست این افراد می باشد.

بنابراین برای پوست های چرب کرم های ضد آفتاب باید فاقد چربی یا Oil free  باشد. همچنین کرم های ضد آفتاب تنها حاوی اکسید روی و یا دی اکسید تیتانیوم مانع آفتاب سوختگی برای پوست های چرب نیست.

بلکه بهترین کرم های ضد آفتاب برای پوست های چرب باید علاوه بر اکسید روی و فاقد چربی بودن، دارای اکتینوکات، هوموسالات، اکتو کریلین و اکسیبنزون، اکتسالیت و اووبنزون باشد. همینطور برندهای معتبر محصولات ضد آفتاب مناسب پوست های چرب را بر پایه ژل و الکل تهیه می کنند، که بسیار مفید و موثرتر از لحاظ کیفیت و کارآیی برای اینگونه پوست ها خواهد بود.

دیگر آنکه یک محصول خوب کرم ضد آفتاب برای پوست چرب باید حاوی آنتی اکسیدان، ترکیبات ضد آلرژی، آبرسان خوب، و محافظت کننده از اشعه های مضر UV خورشید و خاصیت ضد تعریق و ضد چروک داشته باشد.

از برندهای معتبر کرم های ضد آفتاب برای پوست های چرب می توان به نوروا فرانسه، اریکه، ام کیو MQ و بایودرما مدل فتودرم 100و پریم و غیره اشاره کرد.

در ادامه 30 مدل  بهترین کرم ضد آفتاب برای پوست های چرب و جوش دار را مشاده کنید.

چهارشنبه 29 مرداد 1399  9:20 PM
تشکرات از این پست
maryam35444
maryam35444
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : تیر 1397 
تعداد پست ها : 755
محل سکونت : خراسان شمالی
پنج شنبه 30 مرداد 1399  8:12 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها