0

ترتیب بروز علائم کرونا مشخص شد

 
nazaninfatemeh
nazaninfatemeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1389 
تعداد پست ها : 81124
محل سکونت : تهران

ترتیب بروز علائم کرونا مشخص شد

ترتیب بروز علائم کرونا مشخص شد

 
احتمالا شما بار‌ها درباره علائم اصلی ویروس کرونا شنیده اید. علائمی مانند سرفه خشک، تب و…. اما آیا می‌دانید این علائم معمولاً به ترتیب خاصی ظاهر می‌شوند؟ یک مطالعه جدید، که در مجله Frontiers in Health Public منتشر شده است مشخص شده علائم کرونا ترتیبی معین دارند.

انتخاب: احتمالا شما بار‌ها درباره علائم اصلی ویروس کرونا شنیده اید. علائمی مانند سرفه خشک، تب و…. اما آیا می‌دانید این علائم معمولاً به ترتیب خاصی ظاهر می‌شوند؟ یک مطالعه جدید، که در مجله Frontiers in Health Public منتشر شده است مشخص شده علائم کرونا ترتیبی معین دارند.

به نظر می‌رسد علائم کرونا بر اساس ترتیبی مشخص در بسیاری از بیماران ظاهر شده اند. شناسایی این علائم می‌تواند به پیشگیری از حاد شدن شرایط کمک کند.

تب

تب یکی از علامت‌هایی است که بدن شما با بیماری مبارزه می‌کند. همچنین از اولین علامت‌های کرونا است. بسیاری از افراد در صورتی که تبشان از حد معینی بالاتر نرود به علائم بیماری خود توجهی نمی‌کنند.

سرفه

احتمالاً این مورد را پس از تب تجربه می‌کنید. سرفه از علائم رایج کرونا است و بسیاری از افراد همزمان یا پس از تب، دچار حملات سرفه می‌شوند.

درد عضلانی

این علامت احتمالاً بعد از تب و سرفه به وجود می‌آید. درد عضلانی - که غالباً ناشی از التهاب ماهیچه‌ها است و یک علامت غیر معمول برای عفونت ویروسی نیست. ویروس کرونا نیز مانند سایر ویروس‌ها می‌تواند باعث التهاب بافت عضله شود.

حالت تهوع و استفراغ

بعد از سه علائم اول ممکن است معده بیمار درگیر شود. این موضوع اغلب با حالت تهوع شدید همراه می‌شود.

مشکلات گوارشی

محققان می‌گویند، این پنجمین علامت برای بسیاری از افراد است. درواقع به هم ریختن دستگاه گوارش که با اسهال همراه می‌شود از رایج ترن علائم کرونا است.

از همه دل بریده ام،دلم اسیر یک نگاست،تمام آرزوی من زیارت امام رضـــــــــاست

سه شنبه 28 مرداد 1399  9:05 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها