0

بازرگانی بلبرینگ و نوارنقاله در تهران

 
nik952148
nik952148
کاربر جدید
تاریخ عضویت : شهریور 1398 
تعداد پست ها : 15

بازرگانی بلبرینگ و نوارنقاله در تهران

فروشگاه بلبرینگ و رولبرینگ در جهت خرید بلبرینگ و کاسه نمد و یاتاقان توانسته است برای فعالان تولید و صنعتگران این امکان را فراهم نموده تا با اطمینان از اصالت کالا به تمامی صنعتگران اطمینان خاطر دهد.

این شرکت مجموعه وسیعی از بلبرینگ و کاسه نمد و یاتاقان با بهترین برند های بلبرینگ اروپایی و بلبرینگ ژاپنی و بلبرینگ چینی٬ به صنعتگران میهن عزیزمان خدماتی با بهترین کیفیت و ضمانت ارائه می‌دهد.

خدمات فروش بلبرینگ ، رولبرینگ ، یاتاقان ، زنجیر صنعتی ، نوار نقاله ، رولیک و فروش کاسه نمد با برند های معتبر یکی از اصلی‌ترین زمینه های فعالیت مجموعه بزرگ ماست

فروشگاه بلبرینگ و رولبرینگ ما  مرکز فروش و پخش انواع بلبرینگ و رولبرینگ های ماشین آلات صنعتی ، راه سازی ، کشاورزی خودرویی و غیره انواع بلبرینگ های کف گرد، ...می باشد.

 

جهت استعلام قیمت و اشنایی بیشتر با خدمات این شرکت به سایت http://www.niksadrasanat.com/ مراجعه نمایید.

زنجیر صنعتی,نوار نقاله ,رولیک,بلبرینگ

یک شنبه 26 مرداد 1399  3:45 PM
تشکرات از این پست
ajaxboltco
ajaxboltco
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : فروردین 1395 
تعداد پست ها : 2
محل سکونت : تهران

پاسخ به:بازرگانی بلبرینگ و نوارنقاله در تهران

بلبرینگ Ball bearing و رولبرینگ Roller bearing هر دو از زیر مجموعه های Bearing یا یاتاقان می باشند که با یک هدف برابر یعنی کاهش میزان اصطکاک در اتصالات همزمان با تعلیق بار مورد استفاده قرار می گیرند. تفاوت اصلی بلبرینگ و رولبرینگ در واقع در شکل هندسی ساچمه های آنها می باشد بگونه ای که بلبرینگ تنها از ساچمه های کروشی شکل استفاده می کند حال آنکه رولبرینگ ها از شکل های مختلفی ساچمه شامل ساچمه های استوانه ای، بشکه ای، سوزنی و مخروطی استفاده می کنند. لازم به ذکر است که بلبرینگ با داشتن ساچمه های کروی شکل در زیر مجموعه رولبرینگ ها یعنی تنها نوعی رولبرینگ البته با بیشترین میزان کاربری است.

یکی از مهمترین معایب استفاده از بلبرینگ ها که سبب جایگزینی آنها با رولبرینگ ها می شود سطح تماس نقطه ای می باشد که با رینگ های بیرونی دارد. این سطح تماس محدود تمرکز تنش را در ساچمه های کروی بلبرینگ به شدت بالا می برد و سبب می شود قابلیت تعلیق میزان بار برای بلبرینگ ها در مقایسه با رولبرینگ ها بسیار محدودتر باشد و این یکی از مهمترین تفاوت های بلبرینگ و رولبرینگ است. قابلیت استفاده از شکل های مختلفی از ساچمه بر حسب نیاز در اتصال رولبرینگ ها بر روی ماشین آلات صنعتی از مزایای اصلی رولبرینگ ها نسبت به بلبرینگ ها محسوب می شود. درجه آزادی حرکت پایینتر و میزان اصطکاک و حرارت بالاتر نیز از معایب رولبرینگ نسبت به بلبرینگ ها محسوب می شود.

منبع

دوشنبه 19 مهر 1400  10:45 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها