0

احتمال منفجر شدن منطقه در برابر رژیم صهیونیستی

 
ravabet_rasekhoon
ravabet_rasekhoon
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1392 
تعداد پست ها : 8825
محل سکونت : اصفهان

احتمال منفجر شدن منطقه در برابر رژیم صهیونیستی

هشدار عضو حماس درباره پیامدهای سازش امارات؛ احتمال منفجر شدن منطقه در برابر رژیم صهیونیستی

 

هشدار عضو حماس درباره پیامدهای سازش امارات؛ احتمال منفجر شدن منطقه در برابر رژیم صهیونیستی

یک عضو دفتر سیاسی جنبش حماس با محکوم کردن توافق عادی سازی حکومت امارات با رژیم صهیونیستی درباره پیامدهای خطرناک این اقدام خائنانه ابوظبی هشدار داد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه خبری العهد،«خلیل الحیه» عضو دفتر سیاسی جنبش حماس تصریح کرد توافق عادی سازی روابط میان حاکمان امارات و دشمن اسرائیلی، به وحدت عربی ضربه می زند.

 

وی با بیان اینکه حالت ملی فلسطینی امروز در رویارویی با اشغالگران متحد و یکپارچه است، افزود رایزنی هایی میان گروههای فلسطینی در داخل و خارج برای توافق درباره افزایش فعالیتها برای مقابله با عادی سازی روابط و طرح الحاق(بخشهایی از کرانه باختری به مناطق اشغالی 1948) در جریان است.

الحیه هشدار داد منطقه هر آن ممکن است در رویارویی با قلدرمآبی و زورگویی اسرائیلی منفجر شود.

عضو دفتر سیاسی حماس گفت درود به تمام ملتهای عربی و اسلامی و آزادگان جهان که ما را یاری می رسانند، ما از ملتهای عربی و اسلامی می خواهیم با تمام قدرت بر نظامهای خود برای همبستگی با ملت فلسطین فشار وارد کنند.

الحیه اظهار داشت قدس منتظر فاتحانی است که آن را آزاد کنند نه منتظر کسانی که از زیر لوای اشغالگران بیایند، حاکمان امارات، به نتانیاهو در سایه بحرانهای داخلی اش کمک کردند، در حالی که ما در حالت درگیری دائمی با دشمن هستیم، زیرا جنایاتش متوقف نشده است و دامنه رویارویی با دشمن روز به روز در پاسخ به جنایات مستمر آن گسترش می یابد.

انتهای پیام/

یک شنبه 26 مرداد 1399  8:22 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها