0

کریس در بارسلونا؟

 
mahyaran
mahyaran
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : بهمن 1397 
تعداد پست ها : 580
محل سکونت : تهران

کریس در بارسلونا؟

مندس به برخی از باشگاه‌های دنیا رونالدو را پیشنهاد داده است. این شخص کریستیانو را به رئال مادرید پیشنهاد داده که این تیم گفت به هیچ وجه! فروش رونالدو به این سادگی نیست. باید بگویم در این بین رونالدو حتی به باشگاه بارسلونا نیز پیشنهاد شده
 
 

خبرنگار مشهور اسپانیایی مدعی شده که یوونتوس در تلاش برای فروش رونالدو است و این بازیکن حتی به باشگاه بارسلونا نیز پیشنهاد شده است.

به گزارش تابناک ورزشی، گیلم بالاگه، خبرنگار مشهور اسپانیایی در آخرین مصاحبه خود با رادیو BBC در خصوص آینده رونالدو حرف زد. وی در اشاره به اینکه چرا رونالدو به باشگاه پاری سن ژرمن لینک شده است گفت: دلیل اینکه کریستیانو به باشگاه فرانسوی پیشنهاد شده است این نیست که PSG به دنبال اوست بلکه خورخه مندس می‌خواهد به یک دستورالعمل برای پیدا کردن تیمی برای رونالدو برسد.

کریستیانو رونالدو در بارسلونا !

بالاگه گفت: ما در ۶ ماه اخیر دیده‌ایم که خورخه مندس به برخی از باشگاه‌های دنیا رونالدو را پیشنهاد داده است. این شخص کریستیانو را به رئال مادرید پیشنهاد داده که این تیم گفت به هیچ وجه! رونالدو به باشگاه‌های آمریکایی هم پیشنهاد شده است و همچنین تیم‌های دیگر. تمام این اتفاقات و فروش رونالدو نیز به خاطر این است که یوونتوس می‌خواهد از شر دستمزد بالای کریستیانو راحت شود.

خبرنگار مشهور اسپانیایی تصریح کرد: باشگاه یوونتوس به دلیل شیوع ویروس کرونا با مشکلات بزرگ اقتصادی روبه‌رو شده است و رونالدو در این بین سالی ۲۳ میلیون یورو دریافت می‌کند. البته فروش رونالدو به این سادگی نیست. باید بگویم در این بین رونالدو حتی به باشگاه بارسلونا نیز پیشنهاد شده است.

 

توکل به خدا

جمعه 24 مرداد 1399  7:39 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها