0

ارزش برابری بیت کوین با دلار آمریکا

 
mahyaran
mahyaran
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : بهمن 1397 
تعداد پست ها : 580
محل سکونت : تهران

ارزش برابری بیت کوین با دلار آمریکا

بازار ارز‌های دیجیتال که همزمان با پاندمی کرونا و تحت تاثیر تنش‌های سیاسی و ژئوپولیتیک خاورمیانه و آمریکا و چین در قبل از آن روز‌های سختی را می‌گذراندند دوباره به مدار رشد بازگشتند.
 
 
                          قیمت هر بیت کوین چند دلار شد؟

 با شدت گرفتن تنش‌های سیاسی و ژئوپولیتیک در خاورمیانه و میان دو کشور چین و آمریکا قبل از پاندمی کرونا بازار ارز‌های دیجیتال ریزش چشمگیری را تجربه کرد، اما با آغاز پاندمی و پس از آن با سقوط قیمت نفت قیمت هر عدد بیت کوین تا زیر ۵ هزار دلار نیز پایین آمد. اما قیمت ارز‌های دیجیتال طی چند روز اخیر روند صعودی داشته است به گونه‌ای که در هفته گذشته این ارز دیجیتال توانست از کانال ۱۰ هزار دلاری عبور کند.

در اواخر هفته گشته این ارز دیجیتال توانست از کانال ۱۲ هزار دلار نیز عبور کند و رکورد رشد قیمت خود را از سال ۲۰۱۷ تاکنون بشکند؛ به عقیده کارشناسان دلیل رشد چشمگیر این ارز دیجیتال هجوم متقاضیان به بازار امن ارز‌های دیجیتال است. حال، اما این ارز دیجیتال با آغاز هفته جاری نتوانست در کانال ۱۲ هزار دلاری ثابت بماند و امروز با برگشت به کانال قبلی به قیمت ۱۱ هزار و ۲۸۱ دلار ۶۰ سنت رسید.


دیگر ارز‌های دیجیتال نیز به نسبت خود طی چند روز اخیر افزایش قیمت داشته اند به گونه‌ای که قیمت هر عدد لایت کوین پس از آن که تا مرز ۳۰ دلار نیز پایین آمد امروز به ۵۷ دلار رسیده است و اتریوم که با آغاز شیوع کرونا تا سقوط قیمت نفت توانسته بود در کانال ۱۷۰ دلاری بماند طی چند هفته اخیر افزایش قیمت چشمگیری را تجربه کرده است و قیمت هر عدد از این ارز دیجیتال امروز ۳۹۲ دلار اعلام شده است.

 

توکل به خدا

سه شنبه 14 مرداد 1399  7:29 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها