0

رضایی: داور مسابقه به هیچ چیز اعتقاد نداشت/ با همه حرف و حدیث‌ها فینالیست شدیم

 
javadinejad
javadinejad
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : آذر 1397 
تعداد پست ها : 2041
محل سکونت : تهران

رضایی: داور مسابقه به هیچ چیز اعتقاد نداشت/ با همه حرف و حدیث‌ها فینالیست شدیم

سرمربی تیم فوتسال مس رفسنجان با انتقاد از داور دیدار تیمش مقابل خراسان رضوی گفت: تیم ما با همه مشکلات توانست به برتری رسیده و فینالیست شود.

عاطفه رضایی پس از راهیابی تیمش به فینال لیگ برتر فوتسال بانوان به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: با همه حرف و حدیث‌ها و مشکلات بالاخره توانستیم به برتری برسیم. بازی خیلی سختی بود، چون بازیکنان پنج ماه از مسابقات و اردوها دور بودند و هیئت خراسان رضوی هم از پنج شش ملی‌پوش در ترکیب تیم خود بهره می‌برد و مربی خوبی هم دارد. ما می‌دانستیم بازی سختی است، اما بازیکنانم همت کردند و از جان‌شان مایه گذاشتند تا بازی به نفع تیم ما تمام شود.

وی در ادامه افزود: خراسانی‌ها هشت دقیقه به پایان نیمه دوم بازی پاورپلی کردند و به ما گل زدند، اما در پاورپلی دوم ما گل زدیم و نتیجه به نفع‌مان تمام شد. به هر ترتیب علی‌رغم اینکه بازی سختی بود و چند مصدومیت کوچک هم داشتیم که در هنگام بازی فشاری زیادی هم به آنها وارد شد، اما خیلی خوب بازی کردیم و بیشتر از آنچه از بازیکنان خواستیم را اجرا کردند و در نهایت نتیجه گرفتیم.

سرمربی تیم فوتسال مس رفسنجان درباره داوری حاشیه‌ساز مسابقه اظهار داشت: داوری خیلی حرف و حدیث داشت و داورها به هیچ چیز اعتقاد نداشتند! بازیکنان هیئت خراسان رضوی شاید بیش از صد بار سر داور داد زدند و آنها هم نه کارت می‌دادند و نه عکس‌العملی نشان می‌دادند. فکر می‌کنم داوران بهتری را می‌توانستند، برای این بازی انتخاب کنند. این بازی سطح خیلی بالایی داشت و فکر نمی‌کردم چنین داورانی را برای بازی ما انتخاب کنند. این درحالی است که ما خیلی به فدراسیون تأکید کردیم داوران خوبی برای بازی ما انتخاب کنند.

رضایی در واکنش به حرف و حدیث‌هایی که درباره حمایت سازمان لیگ فوتسال از هیئت خراسان رضوی برای قهرمانی در لیگ برتر مطرح شده است، خاطر نشان کرد: از چند خبرنگار شنیدم که سازمان لیگ فوتسال می‌خواهد تیم هیئت خراسان رضوی قهرمان لیگ برتر شود، اما من چنین چیزی نشنیدم. بالاخره حتی اگر فدراسیون هم دوست داشت آن تیم صعود کند برعکس شد و تیم ما به فینال راه یافت.

وی در مورد برنامه تیمش برای رقابت در فینال اظهار کرد: به بازیکنانم دو روز استراحت دادم، چون دو تیم دیگر مرحله نیمه نهایی 17 مرداد ماه بازی دارند و ما فرصت داریم بعد از دو روز استراحت تمرینات قبلی خود را دنبال کنیم.

دوشنبه 13 مرداد 1399  8:35 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها