0

آمریکا تا پایان 2011 مبتنی بر وب می‌شود

 
esfahaniran88
esfahaniran88
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 2290
محل سکونت : اصفهان

آمریکا تا پایان 2011 مبتنی بر وب می‌شود

همكاران سيستم- دولت آمريکا مي‌کوشد در سال 2011 ميلادي به صورت کامل فعاليت‌هاي خود را منطبق با نسل نوين خدمات مبتني بر وب دنبال کند.

شرکت تحقيقاتي و تحليلي Ovum طي گزارشي توضيح داد که خدمات نوين مبتني بر وب و فرآيندهاي برون‌سپاري سازماني(BPO) به صورت همزمان مورد استفاده قرار مي‌گيرند تا کارايي و اثربخشي بخش فناوري اطلاعات (IT) در دولت آمريکا بيشتر شود.

به گفته مرکز Ovum سازمان‌هاي دولتي آمريکا هم‌اکنون در تلاشند تمرکز بيشتري بر اين قبيل خدمات داشته باشند و بتوانند بر پويايي خود در حوزه IT و خدمات مبتني بر وب بيفزايند.

جسيکا هاوکينز از تحليلگران مرکز Ovum و نويسنده اين گزارش گفت: «ما اميدواريم در سال 2011 مدل‌هاي جديد مبتني بر وب و فضاهاي اينترنتي اشتراکي را ببينيم. سازمان‌هاي آمريکايي اين روزها تاکيد بيشتري بر خدمات مبتني بر وب دارند و بر اين اساس مي‌توان انتظار داشت تا در آينده نزديک مدل‌هاي کاربردي بيشتري از جانب آن‌ها ارائه شود. در اين جريان امنيت و حفظ حريم شخصي مهم‌ترين مسائلي هستند که سازمان‌هاي دولتي آمريکا به آن توجه مي‌کنند».

بيشتر سازمان‌هاي دولتي آمريکا با هدف کاهش هزينه‌هاي خود اين خدمات را مورد استفاده قرار مي‌دهند، اما کارشناسان هشدار داده‌اند که سازمان‌هاي عمومي و مراکزي که خدمات خود را به صورت گسترده در اختيار شهروندان مي‌گذارند بايد دقت بيشتري داشته باشند و در زمينه‌هاي امنيتي با احتياط بيشتر گام بردارند.

کاش میدانستی که نباید حس کرد که نباید
دل بست در فضایی که بر از همهمه ی ادم هاست...من گرفتار ترین تنهایم!

 

  

یک شنبه 26 دی 1389  8:38 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها