0

تلاش گوگل برای یافتن انیشتینی دیگر در جهان

 
esfahaniran88
esfahaniran88
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 2290
محل سکونت : اصفهان

تلاش گوگل برای یافتن انیشتینی دیگر در جهان

گوگل از همه نوجوانان 13 تا 18 ساله جهان خواست تا در يک مسابقه علمي بين‌المللي که توسط اين شرکت اينترنتي بزرگ برگزار مي‌شود، شرکت کنند.

google

شرکت گوگل در وبلاگ رسمي خود بخشي را با عنوان زير راه‌اندازي کرده است:«رقابت علمي گوگل براي يافتن انيشتن‌ها و ماري کوري‌هاي جوان». لَري پيچ و سِرگِي برين دو دانشجوي جواني که موسس شرکت گوگل بودند، جوانان سراسر دنيا را تشويق مي‌کنند تا در اين رقابت علمي شرکت کنند.

در وبلاگ گوگل در اين باره نوشته شده است: «لَري و سِرگِي بسيار خوش‌شانس بودند که بتوانند نظر خود را در مقابل تعداد زيادي از افراد اعلام کنند.

اما چه تعداد از نظرات مردم به دليل نداشتن استعداد و فرصت براي ابراز شدن از بين مي‌رود؟ ما مي‌دانيم که علم مي‌تواند دنيا را تغيير دهد، و يک راه مناسب براي تشويق افراد در اين زمينه، برگزاري مسابقه بين جوانان علمي جهان است تا بتوانند توانايي‌هاي خود را در اين زمينه به نمايش بگذارند».

"رقابت علمي گوگل"  به دنبال همکاري اين شرکت با مراکز CERN، LEGO Group، National Geographic و Scientific American برگزار مي‌شود.

جزئيات مربوط به نحوه شرکت در اين رقابت علمي در بخش وقايع سايت خبري گوگل(www.google.com/events/sciencefair) نوشته شده است.

نکته قابل توجه در اين زمينه اين است که جوانان علمي سراسر دنيا مي‌توانند به صورت انفرادي يا در گروه‌هاي سه‌ نفره تا تاريخ 4 آوريل 2011 در اين رقابت شرکت کنند.

قرار است برنده اين مسابقه در دفتر مرکزي گوگل در دره سيليکون فعاليت خود را آغاز کند که علاوه بر اين، جوايز ارزنده‌اي براي او در نظر گرفته شده است.

همکاران سیستم

کاش میدانستی که نباید حس کرد که نباید
دل بست در فضایی که بر از همهمه ی ادم هاست...من گرفتار ترین تنهایم!

 

  

یک شنبه 26 دی 1389  8:30 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها