0

قطبی بعد از صعود: مدعی قهرمانی خسته نمی شود

 
bardia_m
bardia_m
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : آذر 1389 
تعداد پست ها : 6374

قطبی بعد از صعود: مدعی قهرمانی خسته نمی شود

تیم ملی قوایش را تقسیم می کند تا برای بازی مرحله دوم خسته نباشد.

 

به گزارش خبرآنلاین؛ تیم ملی کشورمان که برای یکی از معدود دفعات تاریخش صعودی راحت از مرحله مقدماتی را داشته و از هم اکنون شانس اصلی سرگروهی این گروه از بازی هاست ، برای بازی با امارات با تیم ذخیره هایش به میدان می رود .

این تنها یکی از نکاتی بود که افشین قطبی در مصاحبه مطبوعاتی پس از بازی به زبان آورد. او که باری دیگر در کنفرانس رودرروی خبرنگارن قرار گرفت و به احترام خبرنگاران پر شمار خارجی ، انگلیسی حرف می زد درباره بازی گفت:« اصلا عجیب نبود که تیم کره نیمه اول را بهتر از ما باشد. برای این اتفاق دلایل زیادی دارم. اول از همه اینکه تیم ما برد می خواست و این نیاز به بردن ، خودش استرس ایجاد می کند. دوم اینکه کره ای ها خیلی خوب بازی را می بندند و موقعیت به تیمی نمی دهند. دیدید که آنها این بلا را در جام جهانی بر سر برزیل هم آوردند. با این وجود ما به کارمان ادامه دادیم و سرانجام در نیمه دوم دفاع حریف را دور زدیم که اتفاق بزرگی بود. فکر می کنم شایستگی این برد را داشتیم.»

او درباره بازی آخر مرحله مقدماتی با امارات هم گفت:« همه بازی ها برای مان مهم است. با این وجود فکر می کنم در مسابقه بعدی هم به دلیل فشردگی بازی ها ناچاریم تغییراتی در ترکیب تیم داشته باشیم.»

او ادامه داد:« تیم ما برای قهرمانی می جنگد و ما باید قوای مان را در مسابقات تقسیم کنیم. 6 بازی فشرده را باید پشت سر بگذاریم و تیمی که می خواهد قهرمان باشد نباید خسته شود.»

افشین درباره بازتاب حرف های نکونام در رسانه های قطری هم گفت:« من چیزی در این باره نشنیدم و بعید می دانم جواد این حرف ها را زده باشد. البته می بینم که خبرنگاران ایرانی زحمت زیادی می کشند تا تیم ملی کشورشان موفق شود.»


یک شنبه 26 دی 1389  1:18 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها