0

قطبی: از گروه مرگ صعود کردیم/ حالا برای رسیدن به هدف دومم تلاش می‌کنیم

 
bardia_m
bardia_m
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : آذر 1389 
تعداد پست ها : 6374

قطبی: از گروه مرگ صعود کردیم/ حالا برای رسیدن به هدف دومم تلاش می‌کنیم

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به دوحه قطر، افشین قطبی پس از پیروزی یک بر صفر تیم ملی برابر کره شمالی در جمع خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه قطر اسپورت ضمن بیان این مطلب گفت: ما از روی اولی که به این جام آمدیم هدفمان موفقیت بود و خوشحالم که توانستیم در این دو بازی به پیروزی برسیم.

 

وی ادامه داد: بازی کردن با کره شمالی همیشه برای تیم ملی فوتبال ایران سخت و دشوار بوده و امروز هم بازی سختی را مقابل این تیم داشتیم. آنها فوتبال سخت و محکمی را به نمایش می گذاشتند و با لایه های دفاعی پرتعداد در زمین حضور داشتند اما بازیکنان ما توانستند با استفاده از یک موقعیت به گل برسیم و سه امتیاز را بگیریم.

 

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در ادامه خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه ما با چند تغییر برابر کره شمالی به میدان رفته بودیم در نیمه اول بازیکنان نتوانستند نمایش خوبی داشته باشند. ضمن اینکه همانطور که گفتم کره ای با چند نفر دفاع می کردند و این کار ما را سخت می کرد.

 

وی خاطرنشان کرد: پس از نمایشی که در نیمه اول داشتیم برای نیمه دوم تغییراتی در ترکیب تیم انجام دادیم و خوشبختانه این تغییرات جواب داد و تیم ما توانست از یک موقعیت به گل برسد و به هدف خود که پیروزی و کسب سه امتیاز بود دست پیدا کنیم.

 

قطبی ادامه داد: همه بازیها برای ما مهم است ودر هر بازی ما باید نیروی خودمان را برای مراحل بعد حفظ کنیم. به همین دلیل در بازی امارات به چند بازیکن با تجربه مان استراحت می دهم تا برای مرحله بعد اماده باشند.

 

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در مورد مصاحبه نکونام با یک رسانه عربی در مورد خبرنگاران ایرانی گفت:من از این مصاحبه اطلاعی ندارم اما این را می دانم که رسانه ها این روزها به خوبی از ما حمایت می کنند . همکاران من و بازیکنان هم این را می دانند. رسانه ها مثل همکاران ما هستند و در موفقیت ما نقش دارند. من این موضوع را بررسی می کنم و تمام تلاشمان این است که هیچ مشکلی بین تیم ملی و رسانه ها بوجود نیاید. ما باید تمام تمرکزمان را روی قهرمانی بگذاریم.

 

قطبی افزود: من از پیش از مسابقات هم گفته بودم که این گروه گروه مرگ است و صعود از این گروه کار سختی و الان هم همین اعتقاد را دارم. ما بعد از دو بازی توانستیم امتیازات لازم را به دست بیاوریم. با این حال من معتقدم که بازیکنان ما بهتر از این هم می توانند بازی کنند و در مراحل بعد نتایج خوبی بدست بیاوریم.

 

وی ادامه داد: در بازی با کره شمالی دو تیم با دو شیوه متفاوت روبروی هم بازی می کردند. ما حمله می کردیم و می خواستیم گل بزنیم اما آنها دفاع می کردند. حتی در نیمه اول یک گل سالم هم زدیم که داور قبول نکرد. اما انصاریفرد در نیمه دوم یک بار دیگر گل زد و باعث شد ما سه امتیاز این بازی را بگیریم. من به داشتن چنین بازیکنی که خوب و بین المللی بازی می کند افتخار می کنم.

 

تیم ملی فوتبال کشورمان که در دیدار اول برابر عراق به پیروزی 2 بر یک دست پیدا کرده بود عصر امروز شنبه با برتری برابر کره شمالی صعودش به مرحله بعدی را قطعی کرد.


یک شنبه 26 دی 1389  1:13 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها