0

منصوریان: دوست دارم بحرین حریف ایران در مرحله یک چهارم نهایی شود

bardia_m
bardia_m
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 6374

منصوریان: دوست دارم بحرین حریف ایران در مرحله یک چهارم نهایی شود

ه گزارش خبرنگار اعزامی مهر به دوحه قطر، علیرضا منصوریانپس از پیروزیتیم ملی فوتبال کشورمان مقابل کره شمالیاظهارداشت: بازی بسیار سنگینی بود. هر دو تیم برای کسب سهامتیاز به میدان آمده بودند. به خصوص کره شمالی که به خاطر تساوی در دیدار نخست خود نیازمند پیروزی در این دیدار بود. این مسئله بازی را جذاب‎تر کرده بود.

وی با اشاره به دیدار روز چهارشنبه تیم ملی فوتبال ایران مقابل امارات تصریح کرد: با توجه به قطعی شدن صعود به دور دوم رقابت‎ها باید در این بازی از بازیکنانی استفاده کنیم که از آنها در بازی‎های گذشته کمتر استفاده شده است.

مربی تیم ملی فوتبال گفت: در این دیدار چهار بازیکن را جابه‌جا کردیم. همه دیدند که هیچ تفاوتی میان این بازیکنان و دیگر نفرات وجود ندارد.

منصوریان یادآور شد:یکی از دستاورهای تیم ملی فوتبال این است که فاصله‎ای میان ترکیب اصلی تیم و نیمکت‎نشینان وجود ندارد. همیشه سعی داریم از واژه نیمکت‎نشین استفاده نکنیم، چون تمام بازیکنان ما فوتبالیست‎های بزرگی هستند.

وی در مورد حریف ایران در مرحله حذفی رقابت‌های فوتبال جام ملت‎های آسیا تصریح کرد: به شخصه دوست دارم مقابل تیم بحرین بازی کنیم. چون خاطره خوبی ازاین تیم در سال 2006داریم.

منصوریان در خاتمه اظهارداشت: تمام برنامه‏های خود را جهت دیدار در مرحله حذفی آماده کرده‎ایم. سعی می کنیم تمرینات ویژه‌ای را برای دیدارهایمرحله یک چهارم نهاییانجام دهیم.

یک شنبه 26 دی 1389  1:13 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها