0

تونگ سوپ: ایران از دو موقعیتش به پیروزی رسید/ باید امارات را ببریم

 
bardia_m
bardia_m
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : آذر 1389 
تعداد پست ها : 6374

تونگ سوپ: ایران از دو موقعیتش به پیروزی رسید/ باید امارات را ببریم

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به قطر، " جو تونگ سوپ" پس از دیدار عصر امروز شنبه برابر تیم ملی فوتبال ایران در جمع خبرنگاران حاضر در سالن خبری ورزشگاه قطر اسپورت دوحه ضمن بیان این مطلب افزود: به نظر من بازیکنان ما خوب بازی کردند فقط در مقطعی از بازی تمرکزمان را از دست دادیم و نتوانستند برنامه های تاکتیکی ما را انجام دهند به همین خاطر گل خوردیم و بعد از آن هم نقش های ما برهم ریخت.

 

وی ادامه داد: البته ایران موقعیت های زیادی نداشت و فقط دو موقعیت داشت که توانست یکی از آنها را به گل تبدیل کندو با همین یک گل نیز سه امتیاز بازی را به خود اختصاص دهد.

 

سرمربی تیم ملی کره شمالی در پاسخ به این پرسش که در بین دو نیمه به بازیکنانش چه گفت، خاطرنشان کرد: به آنها گفتم با همان کیفیت نیمه اول بازی را ادامه دهید و مراقب مهاجمان ایران باشید. به آنها تاکید کردم که با پاس های سریع و پشت سر هم به دروازه ایران نزدیک شوید اما خیلی زود گل خوردیم و نقشه هایمان بر هم ریخت.

 

تونگ سوپ در ادامه تصریح کرد: ما در شرایط خیلی حساسی هستیم و بازی بعد ما فوق العاده حساس است با این حال چون همه بازیها را دیده ایم شناخت خوبی از تیم ها پیدا کرده ایم و حالا تنها کاری که باید بکنیم این است که هر طور شده بازی بعد را ببریم و صعود کنیم.

 

سرمربی تیم ملی فوتبال کره شمالی در پاسخ به این انتقاد که بازیکنان شما هنوز سنتی بازی می کنند خاطرنشان کرد: نمی توانم این را بپذیرم چرا که بازیکنان ما به هر روشی که بخواهیم بازی می کنند و خلاقیت زیادی دارند.

 

تیم ملی فوتبال کره شمالی که در دیدار اول برابر امارات به تساوی دست پیدا کرده بود با شکست برابر ایران شانسش برای صعود کم شد و باید در بازی آخر برابر امارات به پیروزی برسد.


یک شنبه 26 دی 1389  1:13 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها