0

مواضع مشترك ايران و سودان فرصتي براي ارتقاء همكاري‌ دوجانبه است

 
amirpetrucci0261
amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/

مواضع مشترك ايران و سودان فرصتي براي ارتقاء همكاري‌ دوجانبه است

نسخه چاپي ارسال به دوستان
احمدي‌نژاد در ديدار فرستاده ويژه رييس جمهور سودان:
مواضع مشترك ايران و سودان فرصتي براي ارتقاء همكاري‌ دوجانبه است

خبرگزاري فارس: پايگاه اطلاع‌رساني رياست جمهوري: احمدي‌نژاد در ديدار فرستاده ويژه رييس جمهور سودان اعلام كرد: مواضع مشترك ايران و سودان فرصت مناسبي در ارتقاء همكاري‌ دوجانبه است.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از پايگاه اطلاع‌رساني رياست جمهوري، محمود احمدي‌نژاد رييس جمهور با اشاره به روابط برادرانه و رو به گسترش ايران و سودان بر افزايش سطح همكاري در زمينه‌هاي مختلف تاكيد كرد.
محمود احمدي نژاد در ديدار عبدالحليم اسماعيل المتعافي، وزير كشاورزي و فرستاده ويژه رييس جمهور سودان خاطر نشان كرد: مواضع مشترك و انقلابي دو كشور در موضوعات مهم منطقه‌اي و بين‌المللي فرصت مناسبي براي ارتقاء همكاري‌هاي سياسي ، اقتصادي و فرهنگي است .
رييس جمهور با تاكيد بر اينكه آينده متعلق به ملت‌هاي مستقل و آزادي‌خواه است، اظهار داشت: ايران و سودان در كنار يكديگر مي‌توانند بسياري از نيازهاي خود را تامين كنند و ايران تا آخر در كنار دولت و ملت سودان خواهد ايستاد.
احمدي‌نژاد گسترش مناسبات تهران و خارطوم را در بخشهاي گوناگون به نفع رفاه و منافع دو ملت دانست و استفاده حداكثري از ظرفيت‌هاي همكاري را در راستاي افزايش مناسبات دوجانبه مورد تاكيد قرار داد.
عبدالحليم اسماعيل المتعافي وزير كشاورزي سودان نيز در اين ديدار گزارشي از روند گسترش همكاري‌ دو كشور در بخش‌هاي مختلف اقتصادي و سياسي ارائه كرد و بر تقويت هر چه بيشتر روابط دو جانبه و منطقه‌اي تاكيد كرد.
المتعافي همچنين با اشاره به ظرفيت‌هاي سودان در زمينه كشاورزي، خواستار ارتقاء سطح همكاري دو كشور ايران و سودان در زمينه كشاورزي شد.
انتهاي پيام/

یک شنبه 26 دی 1389  12:41 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها