0

بیت تاریخی امام راحل بازگشایی شد

 
mohammad_43
mohammad_43
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1388 
تعداد پست ها : 41934
محل سکونت : اصفهان

بیت تاریخی امام راحل بازگشایی شد

 

بیت تاریخی امام راحل بازگشایی شد

ایسنا/مرکزی مدیر بیت تاریخی امام(ره) و مجتمع فرهنگی یادگار امام راحل از بازگشایی بیت تاریخی و معنوی امام راحل با رعایت پروتکل های بهداشتی خبر داد.

حجت الاسلام سیدجواد رضوی در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: بیت تاریخی امام خمینی(ره) که به دلیل شیوع ویروس کرونا و با هدف حفظ سلامتی گردشگران و بازدیدکنندگان در اسفند پارسال تعطیل شده بود از یک هفته پیش با رعایت پروتکل‌های بهداشتی بازگشایی شده البته بخش هایی مثل کتابخانه و سرویس های بهداشتی به جز در موارد ضروری هنوز باز نشده است.

وی افزود: تمامی پروتکل های ابلاغی از سوی بیت رعایت و امکانات بهداشتی لازم در اختیار بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد، اما در برخی موارد مسافرین مسائل بهداشتی را رعایت نمی‌کنند و نمی‌توان اجباری هم برای رعایت به آنها داشت و این رعایت باید از سمت خودشان انجام شود.

مدیر بیت تاریخی امام(ره) و مجتمع فرهنگی یادگار امام راحل تصریح کرد: برای مراسم ارتحال حضرت امام(ره) نیز استقرار مه پاش پیش بینی شده و مراسم در فضای باز برگزار خواهد شد، ماسک و دستکش لازم برای ارائه به افراد نیز تهیه شده است.

رضوی بیان کرد: سال گذشته ۲۷۰ هزار نفر گردشگر در قالب کاروان، اردوهای دانشجویی و دانش آموزی و گروه‌های خانوادگی از این بنای تاریخی بازدید کردند که۳۰۰ نفر از بازدیدکنندگان از گردشگران خارجی از کشورهای کانادا، عراق، سوئد، اتریش، چین و آلمان بوده‌اند.

سه شنبه 13 خرداد 1399  12:18 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها