0

نكونام: بهترين بازيمان را انجام مي‌دهيم تا امارات حذف شود

 
amirpetrucci0261
amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/

نكونام: بهترين بازيمان را انجام مي‌دهيم تا امارات حذف شود

نسخه چاپي ارسال به دوستان
/گزارش خبرنگار اعزامي فارس از دوحه/
نكونام: بهترين بازيمان را انجام مي‌دهيم تا امارات حذف شود

خبرگزاري فارس: كاپيتان تيم ملي فوتبال ايران گفت: دوست ندارم امارات به مرحله بعد صعود كند به همين خاطر بهترين بازيمان را انجام مي‌دهيم تا آنها را حذف كنيم.

به گزارش خبرنگار اعزامي خبرگزاري فارس از دوحه، جواد نكونام پس از پيروزي يك بر صفر برابر كره شمالي اظهار داشت: بازي خوبي نبود اما خدا را شكر برديم. مهم كسب سه امتياز بود كه به آن رسيديم و صعود كرديم.


وي ادامه داد: اميدوارم با انجام يك ريكاوري خوب در مرحله حذفي هم موفق باشيم. اين پيروزي به ما كمك مي‌كند تا زمان كافي را براي آماده‌سازي بازيكنان مصدوم و آسيب ديده داشته باشيم و با تركيب كامل در مرحله حذفي حضور پيدا كنيم.


نكونام در باره اينكه شانس كدام تيم براي صعود از اين گروه بيشتر است عنوان كرد: دوست دارم در تمام بازي‌ها برنده باشم به خصوص زماني كه در تيم ملي بازي مي‌كنم. به هيچ وجه دوست ندارم امارات از اين گروه صعود كند به همين دليل بهترين بازي را انجام مي‌دهيم تا آنها را حذف كنيم چون زماني كه بازيكنان ايراني در ليگ امارات بازي مي‌كنند حواشي زيادي براي آنها بوجود مي‌آورد.وي در مورد اينكه در مرحله حذفي تيم ملي ايران با كدام يك از تيم‌هاي استراليا يا كره جنوبي بازي كند، بهتر است‌، عنوان كرد: با هر تيمي بازي كنيم توانايي شكست آن را داريم. تمام تمركزمان روي بازي با امارات است و هنوز زود است در اين باره صحبت كنيم.


نكونام در مورد شانس قهرماني ايران گفت: هنوز زود است در مورد قهرماني صحبت كنيم. دو بازي ديگر تا نيمه نهايي و حضور در جمع چهار تيم باقي مانده است. اگر به اين مرحله برسيم تمام تلاش‌مان را مي‌كنيم تا جام قهرماني را بالاي سر ببريم.

یک شنبه 26 دی 1389  12:19 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها