0

نبي: اميدوارم كمك داور سوريه‌اي تلافي قضاوت تركي را نكرده باشد

 
amirpetrucci0261
amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/

نبي: اميدوارم كمك داور سوريه‌اي تلافي قضاوت تركي را نكرده باشد

نسخه چاپي ارسال به دوستان
/ گزارش خبرنگار اعزامي فارس از دوحه/
نبي: اميدوارم كمك داور سوريه‌اي تلافي قضاوت تركي را نكرده باشد

خبرگزاري فارس: دبير فدراسيون فوتبال گفت: اميدوارم كمك داور سوريه‌اي به تلافي قضاوت محسن تركي گل ايران را مردود اعلام نكرده باشد.

به گزارش خبرنگار اعزامي خبرگزاري فارس از دوحه، مهدي محمدنبي پس از برتري يك بر صفر برابر كره شمالي اظهار داشت: اكنون به بازي پلي‌آف فكر مي‌كنيم و تمام تلاشمان را خواهيم كرد تا ايران پس از 35 سال بتواند در جام ملت‌هاي آسيا موفق باشد. امروز برابر كره شمالي بازي متعادلي انجام شد و در نهايت توانستيم سه امتياز مسابقه را كسب كنيم.
وي ادامه داد: گل اولي هم كه انصاري‌فرد زد و كمك داور سوريه‌اي بي‌دليل پرچم زد و آن را مردود اعلام كرد به عقيده من درست بود. اميدوارم اين كمك داور تلافي قضاوت محسن تركي را در ديدار ژاپن و سوريه نكرده باشد.
نبي در مورد اينكه قضاوت تركي در جام ملت‌هاي آسيا چگونه ارزيابي شد،‌ گفت: آن طور كه شنيده‌ايم قضاوت ايشان مورد تائيد بخش فني داوران قرار گرفته و داوري ايشان صحيح بوده اما ظاهرا در داخل ايران عليه ايشان جوسازي مي‌كنند.
دبير فدراسيون فوتبال با اشاره به جو تيم ملي گفت: هشت سال است كه در كنار تيم ملي هستم و هيچ سالي به اندازه امسال جو تيم ملي خوب نبوده است دليلش آن است كه همه افرادي كه اينجا هستيم و حتي رسانه‌ها، همه يكپارچه و متحد هستيم و تمام كوشش خود را مي‌كنيم تا تيم ملي موفق شود. در بازي امروز نشان داديم كه فاصله بين بازيكنان اصلي و ذخيره وجود ندارد.
انتهاي پيام/

یک شنبه 26 دی 1389  12:18 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها