0

سهرابي: اميدوارم مقابل امارات سه چهارم ورزشگاه براي ايراني‌ها‌ باشد

 
amirpetrucci0261
amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/

سهرابي: اميدوارم مقابل امارات سه چهارم ورزشگاه براي ايراني‌ها‌ باشد

نسخه چاپي ارسال به دوستان
/گزارش خبرنگار اعزامي فارس از دوحه/
سهرابي: اميدوارم مقابل امارات سه چهارم ورزشگاه براي ايراني‌ها‌ باشد

خبرگزاري فارس: سفير ايران در قطر گفت:اميدوارم در بازي سوم، سه چهارم ورزشگاه متعلق به تماشاگران ايراني باشد.

به گزارش خبرنگار اعزامي فارس از دوحه، عبدالله سهرابي پس از پيروزي يك بر صفر تيم ملي ايران برابر كره شمالي گفت: بسيار خوشحالم كه توانستيم با پيروزي برابر اين تيم به مرحله يك چهارم نهايي صعود كنيم و اين موفقيت را به تمام ايرانيان تبريك مي‌گويم. اميدوارم با توجه به شور و نشاطي كه در بازيكنان ايران وجود دارد، بتوانيم تا مراحل پاياني صعود كنيم.
وي ادامه داد: تيم ملي با برنامه‌ريزي پيش مي‌رود و مي‌تواند در ديدارهاي آينده به موفقيت دست يابد. به نظر نمي‌رسد حضور ايران تا مراحل پاياني دور از دسترس باشد.
سفير ايران در قطر با اشاره به حضور تماشاگران ايراني در ورزشگاه‌هاي اين كشور خاطرنشان كرد: تصميم گرفته‌ايم كه در هر بازي به صد نفر از تماشاگران ايراني كه عضو سفارتخانه نيستند، 50 ريال بدهيم تا اين امر باعث تشويق و حضور بيشتر هواداران ايراني شود.

سهرابي با اشاره به عملكرد مسئولان فدراسيون فوتبال يادآور شد: نمي‌خواهم حرف‌هاي منفي بزنم اما بايد يكسري اعتراضاتي به مسئولان فدراسيون فوتبال ايران انجام دهم. آنها دير به ما گذرنامه ايرانيان را دادند و حدود 62 نفر ويزايشان صادر نشد. با اين وجود اميدوارم در بازي سوم، سه چهارم ورزشگاه متعلق به تماشاگران ايراني باشد.
وي گفت: قبل از آغاز مسابقات حدود 1500 بليت از مسئولان قطري براي اين سه ديدار خريداري كرديم و برخي بليت‌ها نيز را خودمان تهيه كرديم. ما تمام شرايط را فراهم مي‌كنيم تا تيم ملي در آرامش كامل وجود داشته باشد حتي حاضريم لباس‌هاي خود را بفروشيم تا بتوانيم براي هواداران تيم ملي بليت تهيه كنيم.
سهرابي در پايان با اشاره به علاقه مردم ايران به فوتبال گفت: مردم ايران سراسر شوق و انگيزه فوتبالي دارند و اين امر به بازيكنان تيم ملي نيز منتقل مي‌شود و آنها مي‌توانند هر چه بهتر در زمين حاضر شوند.
انتهاي پيام/

یک شنبه 26 دی 1389  12:17 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها