0

خرداد ماه

 
shhossein
shhossein
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : تیر 1392 
تعداد پست ها : 435

خرداد ماه

خرداد ماه

بسم الله الرحمن الرحیم

سالروز آزادی خرمشهر را به حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا له الفداء و نایب برحقش حضرت امام  خامنه ای (دام ظله)

و سرداران و فاتحان عملیات بیت المقدس شهیدان حاج احمد متوسلیان ، حاج ابراهیم همت ، حاج احمد کاظمی ، صیاد شیرازی ، باقری ، باکری ، خرازی ، حاج قاسم سلیمانی و همه شهیدان تبریک عرض نماییم .

خرمشهر را خدا آزاد کرد . امام خمینی (ره)

سلام بر خرمشهر ، شهر خون ، شهر نزول ملائکه ، شهر شهیدان ، شهر مقاومت و پایداری ، شهر پرواز ملکوتیان .

سوم خرداد سالروز فتح خونین شهر ، شهر قهرمانان روز مقاومت و پایداری و ایثار و پیروزی بر ملت شریف ایران مبارک باد .

تاریخ  پر فراز  و نشیب خرمشهر سرشار از حماسه های غرور آفرین و مقاومت رزمندگانی است که با شور و شوق وصف ناپذیر برای آزادسازی خرمشهر به استقبال خطر رفتند . صدام گفته بود اگر سربازان ایرانی خرمشهر را باز پس بگیرند من کلید بصره را به آنها خواهم داد و دیدند که رزمندگان سلحشور ما ماندگارترین و حماسه ترین لحظه های تاریخ را در سوم خرداد با نام خود و ایران اسلامی در برگهای زرین تاریخ قرن ثبت کردند و این  سمبل شجاعت ، پایمردی و سند افتخار ملی است که برای دفاع از حیثیت خود گذشتند تا بر دروازه شهر خونین برای همیشه تاریخ حجله فتح و ظفر ببندند.

خرمشهر حدیث به معراج رفتگانی است که با خون وضوی عشق ساختند و با دشمن نساختند .

خرمشهر تاریخ مجسم و نمونه عینی صلابت و استواری جوانان جان برکفی است که صادقانه و بی ریا و گمنام به استقبال شهادت رفتند .

فتوحات ما در میادین جنگ از جمله آزادی خرمشهر با تقوای الهی امکان پذیر شد.

چه روزهای باشکوهی است سوم خرداد ، روزها و شبها ی منتهی به آن سراسر خاطره و نیایش است و چه با شکوه که نخلها همچنان ایستاده اند تا مقاومت را به رخ تاریخ بکشند .

مسجد خرمشهر چه رازها در خود نهفته دارد، کجاست فریاد الله اکبر رزمندگان اسلام در شب عملیات خرمشهر.

خرمشهر عرصه ناتوانی قدرتهای مادی علی الخصوص ایالات متحده آمریکا  و صهیونیست غاصب و ایادی مرتجع عرب را به دنیا معرفی کرده است .

دشمنان ما امروز فرو پاشیده اند و خواب راحت از آنها گرفته شده است ، و نباید از آنها ترسید .

امروز فرهنگ دفاعی ما از درون گذرگاههای سخت و جاده های نورانی جهاد  در راه خدا و شهادت طلبی ها و فشارهای ویرانگر استکباری عبور کرده است و قدرتمند در برابر قدرتهای پوشالی دنیا ایستاده است.

ایران با دست یافتن به انواع قدرتهای نظامی و رزمی به یک قدرت بالیستیک در منطقه تبدیل شده است و با پیدا کردن قدرت بازدارندگی خواب استکبار جهانی و صهیونیسم غاصب را پریشان کرده است .

اگر امروز همه  ما در زیر پرچم ولایت فقیه قرار بگیریم و در برابر آمریکا ی جهان خوار بایستیم دشمنان هیچ غلطی نمی توانند بکنند.

ما بسیجیان تا جان داریم پای انقلاب و اسلام ، امام و رهبری ایستاده ایم و شرارت دشمن را به هر شکلی که باشد چه سخت ، چه نرم دفع خواهیم کرد.

برادران عزیز فریاد حکیمانه مقام معظم رهبری را بشنویم و هوشیار باشیم ، بیدار باشیم و دقت کنیم راه را درست برویم و به بی راهه قدم نگذاریم ، غفلت من ما چه بسا تکرار کننده عاشورا باشد.

به روح بلند شهدا و اما شهدا درود می فرستیم  با آنان پیمان می بندیم که هرگز پرچم اسلام و تشیع و ارزشهای انقلاب را برای لحظه ای بر زمین نخواهیم گذاشت و همه ما به عنوان سربازان مخلص و خدمتگذاران  واقعی برای انقلاب  هدفی جز دفاع  و خدمت نداریم .

ما تکلیف مان را با خط خوش مشق خواهیم کرد تا ثابت کنیم راه و رسم ولایتمداری را از شهیدان آموخته ایم .

ما به شهدا قول داده ایم که بیرق انقلاب برزمین نماند .

ما به شهدا قول داده ایم که با  عهدهایمان وفا  کنیم .

اماما تو از ما حرکت حماسی پرشور جهادی خواسته ای به روی چشم ، آقا جان خیالتان راحت ما یک گام هم به عقب برنمیگردیم ، آینده نشان خواهد داد که سربازان امام خامنه ای بهترین امت دوران غیبت بوده اند ، به نگارندگان تاریخ خبر دهید که حماسه ای بزرگ در راه است.

ما هرگز اجازه نمی دهیم باز هم آه علی گره به سینه چاه بخورد و علی دیگر به مالک نمی گوید برگرد و غدیر دیگر به ماجرای کوچه بنی هاشم نمی رسد ، ما اهل زر و زور و تزویر نیستیم علی تنها بماند.

شهری به آتش می کشم گر تو لبت را ترکنی --------- من چون گلی در دست تو تا که آن را پرپرکنی

بررشته های معجز زهرا (س) قسم سید علی---------- خنجر به خنجر  می زنم  گر تو هوای سرکنی

شهدا شرمنده ایم

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

رزمنده  سرباز امام   ناصر ملکی

خرداد- 99

جمعه 2 خرداد 1399  11:35 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها