0

نظام پيشنهادات در پويايي و تحول سازماني نقش به سزايي دارد

 
amirpetrucci0261
amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/

نظام پيشنهادات در پويايي و تحول سازماني نقش به سزايي دارد

نسخه چاپي ارسال به دوستان
مديركل زندان‌هاي قزوين:
نظام پيشنهادات در پويايي و تحول سازماني نقش به سزايي دارد

خبرگزاري فارس: نظام پيشنهادات موجب شكوفايي استعدادها و انديشه‌هاي كاركنان سازمان شده و نيل به اهداف و رسالت‌هاي زندانباني اسلامي را ميسر مي‌سازد.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي اداره كل زندان‌هاي استان قزوين، حميدرضافراست‌طلب مديركل زندان‌هاي قزوين در جلسه نظام پيشنهادات اظهار داشت: پيشبرد اهداف سازماني درگرو هم انديشي همه كاركنان سازمان بوده وتمامي كاركنان بايد درآن مشاركت داشته باشند.

فراست‌طلب با بيان اهميت و ضرورت ارائه پيشنهادات در لايه‌هاي مديريتي گفت: يك مدير بايد پيشنهادات را از پايين‌ترين تا بالاترين سطوح مدنظر كار خود قرار داده تا انگيزه همه كاركنان در اين ميدان به وجود آيد.

وي در ادامه افزود: قطعا همه پيشنهادهاي كاركنان براي بهتر شدن امور سازماني است و مي‌بايد به نحو شايسته مورد تقدير و تشكر واقع شود. برنامه‌ريزي و ارائه به موقع پاداش به پيشنهاد دهندگان، نقش مهمي در موفقيت اين طرح خواهد داشت.

مديركل زندان‌هاي قزوين ارتباط نزديك دبيرخانه نظام پيشنهادات با كاركنان را مهم دانست و گفت: در دبيرخانه نظام پيشنهادات، اگر پيشنهادي از چهارچوب قوانين نظام پيشنهادات خارج بود، بايد علت آن، بدون ايجاد ذهنيت‌هاي سوءگيرانه، به صورت شفاف به پيشنهاد دهنده اعلام شود تا موجب سلب انگيزه و اعتماد در پيشنهاد دهنده نشود.

اين مقام مسؤل تغيير و بهبود عملكرد را مهمترين نتيجه نظام پيشنهادات دانست و گفت: پيشنهاد سازنده موجب حذف موانع شده و با ايجاد فضاي مناسب بستر رشد و توسعه فراهم مي‌شود. همچنين نتيجه پيشنهاد پذيرفته شده در همه حوزه‌هاي كاري منتشر شده و قابليت‌هاي كاركنان شناسايي مي‌شود.

فراست‌طلب با تأكيد بر رغبت‌سنجي در كاركنان به منظور رفع چالش‌هاي موجود و افزايش انگيزه در آنها گفت: اگر همكاران كار را بخشي از زندگي خود تلقي كنند و ضمن توجه جدي به آن ارتقا سطح كيفي كار را عاملي براي بهبود موقعيت شغلي و رفاه عمومي بدانند قطعا مشاركت بيشتري به عمل خواهند آورد.

وي از همه رؤسا و مسؤلان زندان‌ها خواست با پشتيباني جدي و مداوم و استفاده از تجربيات موفق ساير سازمان‌ها، همه تلاش خود را براي بارور كردن و نهادينه كردن نظام پيشنهادات بكار برند.

درپايان طرحها و پيشنهادات رسيده به دبيرخانه نظام پيشنهادات مطرح و مورد بررسي قرار گرفت. گفتني است به پيشنهادهاي پذيرفته شده، تشويق و پاداش نقدي تعلق مي‌گيرد.
انتهاي پيام/ب

شنبه 25 دی 1389  11:52 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها