0

برخورد با 26 هزار تاكسي متخلف در تهران

 
amirpetrucci0261
amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/

برخورد با 26 هزار تاكسي متخلف در تهران

نسخه چاپي ارسال به دوستان
رئيس پليس راهنمائي و رانندگي تهران در گفت‌وگو با فارس اعلام كرد
برخورد با 26 هزار تاكسي متخلف در تهران

خبرگزاري فارس: رئيس پليس راهنمائي و رانندگي تهران بزرگ گفت: 140 تيم مشترك پليس و تاكسيراني تا به حال با 26 هزار تاكسي متخلف كه خدمات به شهروندان ارائه نمي‌دادند، برخورد كرده است.

سردار حسين رحيمي در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامي فارس گفت: با توجه به بحث هدفمند شدن يارانه‌ها و افزايش استفاده مردم از حمل و نقل عمومي پليس راهنمائي و رانندگي تهران بزرگ به همراه تاكسيراني تهران گشت نظارتي مشترك تشكيل داده‌اند كه با رويكرد حمايت از تاكسي‌راني‌ها و جلوگيري از هر گونه سوء استفاده از اول دي آغاز به كار كرده است.

وي ادامه داد: خوشبختانه تاكسي‌راني‌ها در اين زمينه همكاري بسيار خوبي با پليس داشته‌اند و تنها عده محدودي كه قصد سوء استفاده از سهميه و امكاناتي كه به تاكسي‌ها داده شده را داشتند كه توسط اين گشت‌هاي مشترك شناسايي شدند.

رئيس پليس راهنمائي و رانندگي تهران بزرگ با اشاره به اينكه پليس راهنمائي و رانندگي تهران بزرگ افرادي كه از اين طريق قصد سوء استفاده و يا عدم خدمات دهي به شهروندان را داشتند شناسايي كرده است افزود: 140 تيم پليس از اول تا 20 دي با 26 هزار متخلف برخورد و اعمال قانون كرده است.

سردار رحيمي گفت: پليس با 3 هزار مسافربر شخصي كه خارج از تعرفه اقدام به اخذ كرايه مي‌كردند برخورد و اعمال قانون كرده است.

وي اظهار داشت: اين عده كم متاسفانه خدمات‌دهي و زحمات قشر بزرگ تاكسي‌ران‌ها را زير سئوال مي‌برند و پليس بر اساس 17 بند قانون با اين افراد برخورد مي‌كند.
انتهاي پيام/ب

شنبه 25 دی 1389  11:52 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها