0

بازديد معاون استاندار قزوين از انجمن حمايت از بيماران كليوي

 
amirpetrucci0261
amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/

بازديد معاون استاندار قزوين از انجمن حمايت از بيماران كليوي

نسخه چاپي ارسال به دوستان
/اخبار كوتاه استان قزوين/
بازديد معاون استاندار قزوين از انجمن حمايت از بيماران كليوي

خبرگزاري فارس: بازديد معاون استاندار قزوين از انجمن حمايت از بيماران كليوي، آموزش هدفمندسازي يارانه‌ها به شركت‌هاي خدمات مشاوره‌اي و ... از مهم‌ترين اخبار كوتاه استان قزوين است.

به گزارش خبرگزاري فارس از قزوين، سيروس صابري معاون سياسي امنيتي استاندار قزوين از انجمن حمايت از بيماران كليوي استان بازديد كرد.
سيروس صابري در اين بازديد پس از تقدير از فعاليت‌ها و اقدامات صورت گرفته توسط مدير و اعضاي انجمن حمايت از بيماران كليوي اظهار داشت: لازم است كه دستگاه‌هاي اجرايي و نهادهاي عمومي و غيردولتي استان بيش از گذشته از فعاليت‌ها و برنامه‌هاي اين انجمن در راستاي بهبود وضعيت مدد‌جويان حمايت كنند.
وي افزود: فعاليت‌هاي انجمن حمايت از بيماران كليوي از جمله حركت‌ها و اقدامات خداپسندانه‌اي است كه به دور از هرگونه شائبه سياسي و جناحي در امور خيريه و كمك به بيماران نيازمند به امر خطير امدادرساني مشغول هستند.
در اين جلسه رئيس انجمن حمايت از بيماران كليوي استان قزوين گفت: تعداد بيماران نيازمند به پيوند كليه در سال جاري 47 نفر هستند كه تاكنون عمل پيوند براي 27 مورد صورت گرفته و مابقي نيز تا پايان سال با حمايت اين انجمن در مراكز درماني تحت درمان و عمل پيوند قرار خواهند گرفت.
فاطمه اشدري افزود: اميدواريم با حمايت مسئولان شاهد راه‌اندازي مركز پيوند اعضا در مراكز درماني استان باشيم تا كار درمان و بهبود بيماران كليوي به شكل بهتري انجام شود.

*‌آموزش هدفمندسازي يارانه‌ها به شركت‌هاي خدمات مشاوره‌اي
مدير هماهنگي ترويج كشاورزي سازمان جهاد كشاورزي استان قزوين گفت: با هدف مصرف بهينه نهاده‌هاي كشاورزي، جلوگيري از هدر‌رفت انرژي در اين بخش، كاهش ضايعات و افزايش راندمان توليد در بخش كشاورزي كارگاه آموزشي هدفمند‌سازي يارانه‌ها در قزوين برگزار شد.
علي درجاني افزود: در اين كارگاه آموزشي كه با حضور 30 نفر از مديران عامل و اعضاي شركت‌هاي خدمات مشاوره‌اي با همكاري سازمان نظام مهندسي در محل باغستان برگزار شد، شركت كنندگان با نحوه كاهش مصرف بهينه نهاده‌ها در بخش بدون كاهش راندمان توليد، لزوم صرفه‌جويي در انرژي مصرفي‌، ميزان هدر‌رفت انرژي و كاهش ضايعات آشنا شدند.

*‌برگزاري جلسه ستاد هماهنگي دهه مبارك فجر در قزوين
معاون سياسي امنيتي استاندار قزوين در جلسه ستاد هماهنگي دهه مبارك فجر بر با نشاط و معنوي بودن برنامه‌هاي دهه مبارك فجر انقلاب اسلامي تأكيد كرد.
سيروس صابري با اشاره به تقارن آغاز دهه مبارك فجر با روزهاي پاياني ماه صفر و ايام شهادت امام رضا (ع) و پيامبر (ص) افزود: تقارن اين ايام با دهه مبارك فجر بر معنوي بودن مراسم ويژه سي و دومين سال پيروزي انقلاب شكوهمند اسلامي مي‌افزايد.
وي ادامه داد: از ديگر ويژگي‌هاي دهه مبارك فجر امسال همزماني آن با ماه ربيع‌الاول است كه مي‌توان از اين فرصت استفاده كرد و در راستاي افزايش نشاط اجتماعي جامعه گام برداشت.
معاون سياسي امنيتي استاندار قزوين همچنين در اين جلسه حضور مسئلان در جمع خانواده‌هاي شهدا را خواستار شد و اظهار داشت: لازم است مسئولان در اين ايام با حضور در جمع خانواده‌هاي معظم شهدا، ياد و خاطرات رشادت‌هاي آنان را در به ثمر رسيدن انقلاب شكوهمند اسلامي زنده نگه دارند.
وي در اين جلسه بر زيباسازي معابر شهري متناسب با ايام دهه مبارك فجر تأيد كرد.
انتهاي پيام/آ20/ك

شنبه 25 دی 1389  11:47 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها