0

برگزاري كرسي‌هاي نظريه‌پردازي در حوزه مباحث حقوقي زنان در دانشگاه‌ها

 
amirpetrucci0261
amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/

برگزاري كرسي‌هاي نظريه‌پردازي در حوزه مباحث حقوقي زنان در دانشگاه‌ها

نسخه چاپي ارسال به دوستان
معاون آموزش و پژوهش مركز امور زنان در گفت‌و‌گو با فارس خبر داد
برگزاري كرسي‌هاي نظريه‌پردازي در حوزه مباحث حقوقي زنان در دانشگاه‌ها

خبرگزاري فارس: معاون آموزش و پژوهش مركز امور زنان با بيان اينكه كرسي‌هاي نظريه‌پردازي در حوزه مباحث حقوقي زنان در دانشگاه‌ها برگزار مي‌شود، گفت: اين كرسي‌ها با همكاري مؤسسات پژوهشي برگزار خواهد شد.

زهرا سجادي در گفت‌و‌گو با خبرنگار زنان باشگاه خبري فارس «توانا» اظهار داشت: يكي از اقدامات معاونت آموزش و پژوهش مركز امور زنان و خانواده رياست جمهوري، برگزاري كرسي‌هاي نظريه‌ پردازي و نوآوري در دانشگاه‌هاست كه اين كرسي‌ها در خصوص جايگاه علمي نظريه‌هاي جديد پيرامون مباحث مختلف است.

وي در ادامه افزود: در زمينه برگزاري كرسي‌هاي نظريه پردازي در دانشگاه‌ها، آنچه كه به مركز امور زنان مربوط مي‌شود برگزاري كرسي‌هايي در حوزه مباحث حقوقي و سياسي زنان و مباحثي است كه طرح آن براي دانشجويان جاي سؤال دارد و آنها خواهان بررسي نظريه‌هايي نو در اين زمينه هستند؛ از اين رو درخواست دانشگاه‌ها از ما اين است كه كرسي‌هاي نظريه پردازي را برگزار كنيم.

معاون آموزش و پژوهش مركز امور زنان با اشاره به فرمان مقام معظم رهبري مبني بر برگزاري كرسي‌هاي نظريه‌پردازي در دانشگاه‌ها عنوان كرد: از اين جهت ما موظف هستيم كه كرسي‌هاي نظريه پردازي را برگزار كرده و آن را در دستور كار خود قرار دهيم‌ و براي آن برنامه‌ريزي جدي داشته باشيم.

سجادي با بيان اينكه كرسي‌هاي نظريه پردازي در دانشگاه‌ها و با همكاري مؤسسات پژوهشي برگزار مي‌شود، گفت: با توجه به واقعيت‌هاي موجود، به امر شناسايي راهكارهاي ايجاد كرسي‌هاي نظريه پردازي در حوزه زنان پرداخته‌ايم و اقدامات اوليه در اين خصوص همچون شناسايي محققان و صاحبنظران خبره و موضوعات مورد نظر به انجام رسيده است.
انتهاي پيام/ر

شنبه 25 دی 1389  11:42 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها