0

كيف‌قاپ خشن دستگير شد

 
amirpetrucci0261
amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/

كيف‌قاپ خشن دستگير شد

نسخه چاپي ارسال به دوستان
مالباختگان به پليس آگاهي مراجعه كنند
كيف‌قاپ خشن دستگير شد

خبرگزاري فارس: مرد جوان كه متهم به كيف‌قاپي است از سوي مأموران پليس آگاهي تهران بزرگ دستگير شد.

به گزارش خبرنگار حوادث فارس،‌ عصر 26 مهر امسال مأموران گشت كلانتري 112 ابوسعيد در حين گشت‌زني در خيابان فلاح به سرنشين يك دستگاه موتورسيكلت هوندا 125 مشكوك و پس از متوقف كردن موتورسيكلت و بازرسي سرنشين وي موفق به كشف 5 دستگاه گوشي تلفن همراه از وي شدند.

با انتقال متهم به كلانتري و در اعترافات اوليه وي به ارتكاب چندين فقره سرقت تلفن همراه در خيابان ولي عصر اعتراف كرد.

با تشكيل پرونده مقدماتي و به دستور شعبه سوم بازپرسي دادسراي ناحيه 11 تهران، پرونده جهت رسيدگي تخصصي در اختيار كارآگاهان پايگاه هشتم قرار گرفت.

با آغاز تحقيقات كارآگاهان متهم تلاش داشت تا در اعترافات اوليه خود اينگونه عنوان دارد كه تمامي سرقت‌ها را به صورت انفرادي انجام داده كه در ادامه تحقيقات و انتشار بدون پوشش چهره متهم به هويت سعيد، ده‌ها مالباخته او را مورد شناسايي قرار داده و به پايگاه هشتم مراجعه كردند.

در زمان مواجهه حضوري متهم با مالباختگان و شناسايي متهم توسط شكات، تمامي مالباختگان به اتفاق عنوان داشتند كه گوشي‌هاي تلفن همراه آنها توسط متهم و ديگر همدست او مورد سرقت قرار گرفته است.

با توجه به اطلاعات بدست آمده و در شرايطي كه متهم چاره‌اي جز اعتراف و معرفي همدست خود نداشت، ديگر متهم پرونده نيز به نام مصطفي شناسايي شد.

با شناسايي محل تردد متهم در قهوه خانه‌اي در شهرستان اسلامشهر، كارآگاهان پايگاه هشتم با اخذ نيابت قضايي به اين شهرستان رفته و مصطفي را در حاليكه تلاش داشت تا با مشاهده آنها از محل متواري شود، در روز 15 دي با شليك تير هوايي دستگير و به پايگاه هشتم پليس آگاهي منتقل كردند.

با انتقال متهم به پليس آگاهي و دعوت مجدد از مالباختگان، بار ديگر تعدادي از شكات پرونده به پايگاه پليس مراجعه و متهم را به عنوان همدست سعيد مورد شناسايي قرار دادند.

سرهنگ حسين خان بابايي، رئيس پايگاه هشتم پليس آگاهي تهران بزرگ، گفت: با توجه به شناسايي تعدادي از مالباختگاني كه تلفن‌هاي همراه آنها توسط متهمان مورد سرقت قرار گرفته و همچنين دلايل و مدارك بدست آمده، دستور انتشار بدون پوشش چهره متهم مصطفي نيز صادر شده است لذا از كليه مالباختگاني كه نسبت به شناسايي متهم اقدام كرده دعوت مي‌شود تا جهت طرح شكايت خود به پايگاه هشتم پليس آگاهي تهران بزرگ واقع در خيابان امام خميني، خيابان 12 فروردين مراجعه كنند.
انتهاي پيام/ب

شنبه 25 دی 1389  11:33 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها