0

تمامی اطلاعاتی که در مورد اینستاگرام نیاز دارید. (بخش سوم)

 
minarahimi
minarahimi
کاربر جدید
تاریخ عضویت : مهر 1398 
تعداد پست ها : 14

تمامی اطلاعاتی که در مورد اینستاگرام نیاز دارید. (بخش سوم)

تمامی اطلاعاتی که در مورد اینستاگرام نیاز دارید. (بخش سوم)
منشن(mention)

این کلمه در فرهنگ فارسی به معنای اشاره کردن است و در اینستاگرام و قیمت ادمین اینستاگرام نیز کاربردی مشابه دارد و از آن برای اشاره کردن استفاده می‎شود. در این شبکه اجتماعی اگر بخواهید به نام شخصی اشاره کنید از این قابلیت استفاده می‎کنید. به عنوان مثال یک عکس مشترک با دوستتان گرفته‎اید و آن را به عنوان پستی در صفحه شخصی خود قرار داده‎اید و می‎خواهید با اشاره به آن حضور او را در آن عکس نشان دهید در این حالت آن دوستتان را منشن می‎کنید.

برای اینکه شخصی را منشن کنید کافی است قبل از آیدی اینستاگرام آن از علامت @ استفاده کنید. این قابلیت در کپشن‎ها . کامنت‎ها نیز وجود دارد و می‎توانید خودتان یا با استخدام ادمین اینستاگرام و بررسی قیمت ادمین اینستاگرام از این امکان بهره ببرید.

تگ(tag)

به معنای برچسب زدن می‎باشد. گاهی پیش می‎آید که در عکسی افرادی ظهور دارند که شما می‎خواهید به دبگران آنها را معرفی کنید در این مورد شما از تگ استفاده می‎کنید.برای اینکه بتوانید شخصی را تگ کنید قبل از آیدی اینستاگرام آن شخص از علامت @ استفاده می‎کنید. این عمل را می‎توانید خودتان انجام دهید یا با بررسی قیمت ادمین اینستاگرام به استخدام ادمین اینستاگرام روی بیاورید تا کارهای مربوط به صفحه شما را انجام دهد.


دایرکت(direct)

معنای این کلمه مستقیم و بدون واسطه می‎باشد که در اینستاگرام برای ارسال پیامی خصوصی به شخصی مورد استفاده قرار می‎گیرد. در صورتیکه شما می‎خواهید تنها فردی که مد نظر شماست پیامی را بخواند از امکان دایرکت می‎توانید استفاده کنید و از این طریق پیام‎های خود را ارسال کنید. البته در صورت لزوم و احتیاج می‎توانید در این بخش یگ گروه تشکیل دهید و افراد دیگری را نیز در آن شریک کنید. از تکنیک‌های بالا بردن سئو سایت و افتر افکت‌ها بدانید

لایک

اینکلمه به معنای علاقه داشتن و پسند کردن می‎باشد. یکی از کارهایی که در این اپلیکیشن رواج دارد لایک کردن است که می‎تواند توسط خود شما صورت بگیرد یا برای انجام این کار به استخدام ادمین اینستاگرام روی آورید و با توجه به قیمت ادمین اینستاگرام با فردی قرار داد ببندید تا فعالیت‎های مربوط به صفحه اینستاگرامتان را انجام دهد.

این امکان برای این قرار داده شده است که در صورتیکه از پستی لذت بردید این حس رضایت را تنها با لایک کردن به دیگران و شخصی که آن پست را گذاشته است نشان دهید. اطلاعاتی در مورد سئو سایت که باید بدانید.

زمانی که می‎خواهید ببینید چه کسانی پست‎های شما را لایک کرده‎اند می‎توانید به بخش نوتیفیکیشن بروید و از اطلاعات موجود در آن استفاده کنید. در صورتیکه ازاین نرم افزار به عنوان ابزاری برای فعالیت‎های اقتصادی بهره می‎برید پیشنهاد می‎شود که با بررسی قیمت ادمین اینستاگرام و در صورت پیدا کردن مورئ مناسب به استخدام ادمین اینستاگرام بپردازید تا بیشترین و بهترین نتایج را شاهد باشید.منبع: قیمت ادمین اینستاگرام مهرآرا

سه شنبه 16 اردیبهشت 1399  5:55 PM
تشکرات از این پست
farhad25
farhad25
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : آذر 1400 
تعداد پست ها : 42

پاسخ به:تمامی اطلاعاتی که در مورد اینستاگرام نیاز دارید. (بخش سوم)

منشن اینستاگرام به طور گسترده توسط کاربران استفاده می شود، اما گاهی اوقات به دلایل مختلف علاقه ای به تگ شدن در نظرات اینستاگرام ندارید. از آنجایی که افراد مشهور می توانند در پست های مختلف از افراد مختلف نام ببرند، این مشکل آنها را آزار می دهد. در حال حاضر هیچ راه قطعی برای جلوگیری از نامگذاری در اینستاگرام توسط افراد مختلف وجود ندارد. اما شما می توانید کاری انجام دهید که هیچکس اکانت زیر پست های شما را ذکر نکند.

یک شنبه 23 مرداد 1401  2:34 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها