0

صعود شاهزادگان پارسی با برتری برابر كره‌شمالی

j341far_2010
j341far_2010
کاربر تازه وارد
تعداد پست ها : 39

۲۵ دی ماه ۸۹ ساعت ۰۶:۵۲ | ۳۰۳ بازدید | منبع : فارس

تیم ملی فوتبال ایران با نتیجه یك بر صفر برابر كره شمالی به برتری رسید و صعود خود را به مرحله یك چهارم نهایی قطعی كرد.

دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و كره شمالی در چارچوب مرحله گروهی جام ملت‌های ۲۰۱۱ آسیا از ساعت ۱۶:۴۵ در ورزشگاه قطر اسپورت و در حضور حدود هفت هزار تماشاگر برگزار شد.
كریم انصاری‌فرد در دقیقه ۶۳ برای ایران گلزنی كرد. با این گل تیم ایران یك بر صفر به برتری رسید و دومین برد متوالی خود را كسب كرد. به این ترتیب شاهزادگان پارسی با ۶ امتیاز به مرحله یك چهارم نهایی صعود كردند. شاهزادگان پارسی لقب بازیكنان ایران در جام ملت‌های آسیاست.
كریم انصاری‌فرد در دقیقه ۲۹ نیز برای ایران گلزنی كرد اما داور به اشتباه این گل را مردود اعلام كرد و خطای هند انصاری‌فرد را گرفت.
نواف شكرالله داور بحرینی به كریم انصاری‌فرد، خسرو حیدری و پژمان نوری از ایران و هوجونگ و پاك نام چول از كره شمالی كارت زرد نشان داد.
كره شمالی نیز اكنون از دو مسابقه یك امتیاز دارد. دیدار دیگر این گروه بین دو تیم امارات و عراق از ساعت ۱۹:۴۵ برگزار می‌شود.

تركیب تیم ملی فوتبال ایران:
مهدی رحمتی، محمد نصرتی( از دقیقه ۶۰ غلامرضا رضایی)، هادی عقیلی، احسان حاج صفی، خسرو حیدری، جواد نكونام، ایمان مبعلی( از دقیقه ۴۶ محمد نوری)، سید جلال حسینی، پژمان نوری، محمدرضا خلعتبری، كریم انصاری فرد (از دقیقه ۹۰ محمد غلامی)
سرمربی: افشین قطبی

۲۵ نظر در مورد این خبر
نوشته شده در تاریخ ۲۵ دی ماه ۸۹ ساعت ۱۸:۵۳ توسط barghfc طرفدار تیم برق شيراز

تبریک به همه فقط کاشکی خیابانی گزارشگر نبود به خدا سرم رو برد

نوشته شده در تاریخ ۲۵ دی ماه ۸۹ ساعت ۱۸:۵۵ توسط azzalia طرفدار تیم ایران

هنوزم نمیخواهید طرفدار ایران بشید؟؟؟!!!! هنوزم میخواهید طرفدار یوونتوس و ماداگاسکار و آبی و قرمز و آرژانتین و بورکی نافاسو .... باشید؟؟؟!!! نه قرمز نه آبی *** پرچم سه رنگ ملی ___ بی طرف غیر ایرانی تو این خبر راه نده ..... این بار هزارم ......

نوشته شده در تاریخ ۲۵ دی ماه ۸۹ ساعت ۱۸:۵۷ توسط MOJTABA_EBRAHIMI1986 طرفدار تیم استقلال

خداروشکرکه صعود کردیم گفتم که حالا که کسی به این تیم امیدوار نیست من خیلی امیدوارم امیدوارم در مرحله بعد هم تیممون به راحتی استرالیا یا بحرین رو حذف کنه چون فکر میکنم برای ما فرقی نداره از هر دو تیم خاطرات تلخ وشیرینی داریم امیدوارم بتونیم به فینال برسیم نکته جالب اینه که ما تو قطر هم میزبان هستیم:)

نوشته شده در تاریخ ۲۵ دی ماه ۸۹ ساعت ۱۸:۵۷ توسط perspolis_1389 طرفدار تیم پرسپوليس

از طرف همه افغان‌های فوتبال دوست این برد شیرین و صعود به مرحله بعد را به همه ایرانیان عزیز تبریک میگم به امید قهرمانی

نوشته شده در تاریخ ۲۵ دی ماه ۸۹ ساعت ۱۹:۰۰ توسط esfandiar طرفدار تیم آرسنال

این برد بر همگان مبارک باد بخصوص افشین قطبی

نوشته شده در تاریخ ۲۵ دی ماه ۸۹ ساعت ۱۹:۰۶ توسط iman_ferodo طرفدار تیم استقلال

من كه از دبي اسپسرت ميبينم بازيا رو.از صداي....بدم مياد.

نوشته شده در تاریخ ۲۵ دی ماه ۸۹ ساعت ۱۹:۰۷ توسط ashton طرفدار تیم اينترميلان

واااااااااااااااااااااااااای چه فاز خوبیه ، دم همه بجه ها گرم . فقط ویروس کار دستمون نده امارات رو هم له میکنیم . تبریک به همه ایران

نوشته شده در تاریخ ۲۵ دی ماه ۸۹ ساعت ۱۹:۰۹ توسط shahab_sasha طرفدار تیم ایران

صعود تيم ملي ايران رو به همه مردم عزيز ايران تبريك عرض ميكنم؛ با برنامه بازي كرديم و برديم؛خداييش حقمون بود كه ببريم البته كره شمالي هم خوب بازي كرد ولي ايران و ايراني هميشه بايد خودش رو برتر از تيمهايي مثل كره شمالي بدونه؛از هر لحاظ برتريم از تمام آسيا (( زنده باد ايرانو ايراني)).

نوشته شده در تاریخ ۲۵ دی ماه ۸۹ ساعت ۱۹:۰۹ توسط iman_ferodo طرفدار تیم استقلال

ولي خداييش اين تيم تيمه.حالا دنيا عوض ميشه تاحالا دنبال مربي خارجي بودن از الان باس دنبال قطبي بدوان.همون قضيه آي بدو آبدو واقعا عجيبه

نوشته شده در تاریخ ۲۵ دی ماه ۸۹ ساعت ۱۹:۱۰ توسط iman_ferodo طرفدار تیم استقلال

راستي كي بود ميگفت كره شمالي تو اين بازيا گل نميخوره؟ پيش بينيت غلط شد دادا

نوشته شده در تاریخ ۲۵ دی ماه ۸۹ ساعت ۱۹:۱۱ توسط trumpet طرفدار تیم منچستر يونايتد

سلام چرا نظر منو پاک می‌کنین؟ خوب راست میگم دیگه ما اعصاب خیابانی رو نداریم اینجا حرف نزنیم پس کجا بزنیم؟ مثلا بیطرف هستین!!!!!!!!!!

نوشته شده در تاریخ ۲۵ دی ماه ۸۹ ساعت ۱۹:۱۲ توسط Prince_0f_persia طرفدار تیم ایران

من هم از دبي اسپرت بازي رو ديدم اما از كره اي ها ناراحت تر گزارشگر عرب وجامعه عرب بودن كه امشب بايد يكي از دو تيم عربي براي هميشه حذف بشن!! اين برد رو به همه عربا تسليت ميگم !!!واقعا از جونو دل بچه ها مايه گذاشتن و ابروي از دست رفته ايران رو خريدن زنده باد همه شاهزادگان و شاهدختان ايراني

نوشته شده در تاریخ ۲۵ دی ماه ۸۹ ساعت ۱۹:۱۶ توسط iman_ferodo طرفدار تیم استقلال

افرين آره آره.عذا گرفته بودن.

نوشته شده در تاریخ ۲۵ دی ماه ۸۹ ساعت ۱۹:۱۷ توسط Prince_0f_persia طرفدار تیم ایران

واقعا از بي طرف تشكر ميكنم كه لقب شاهزادگان ايراني رو انتخاب كرد واسه تيترش كه هم مشت محكمي بر دهان عرباست كه ادعاي خليج هميشگي فارس رو دارن هم نشان از اصالت ايرانياست كه سرور همه اسيا هستن هرچند من به قهرماني يا صعود به نيمه نهايي خوشبين نيستم اما تا همين جا بچه ها ابروي از دست رفته ايرانو خريدن

نوشته شده در تاریخ ۲۵ دی ماه ۸۹ ساعت ۱۹:۱۷ توسط perspolis_1389 طرفدار تیم پرسپوليس

ایران قهرمان می‌شه ، خدا میدونه که حقشه به لطف یزدان و بچه‌ها ایران قهرمان می‌شه . واییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی عجب حالی‌ میده که بریم تو مرکز شهر هامبورگ و بزن بکوب کنیم شب قهرمانی ایران

نوشته شده در تاریخ ۲۵ دی ماه ۸۹ ساعت ۱۹:۱۷ توسط karimi1 طرفدار تیم آرسنال

بچه ها تبر یک به خصوص جواد نکو نام افشین قطبی مهدی رحمتی کریم انصاری فر

نوشته شده در تاریخ ۲۵ دی ماه ۸۹ ساعت ۱۹:۲۳ توسط meysam_2000 طرفدار تیم پرسپوليس

دمه همه ایرانیا گرم که تیممونو تنها نذاشتن تو قطر من که این بازی رو تک نظر داشتم خیلی شیرین بود فکر کنم حالا بشه به ایران امیدوارانه تر نگاه کرد واقعا پاس گل نوری حرف نداشت.

نوشته شده در تاریخ ۲۵ دی ماه ۸۹ ساعت ۲۰:۰۶ توسط kanape طرفدار تیم ایران

سلام تبریک صمیمانمو به همه... یه نکته جالب بگم که به امید خدا قهرمانی ما تو یه کشور عربی چه .... سوزی می شه واسه همه عربا. به امید خدااااااااا بازم می گم قهرمان می شیم.

نوشته شده در تاریخ ۲۵ دی ماه ۸۹ ساعت ۲۱:۴۶ توسط alonegardener طرفدار تیم رئال مادريد

بالاخره داریم یه رگه های از ایران و ایرانی می بینیبم این فوتبال داره یواش یواش مردم را به پای تلوزیون ها می کشه . الان باید همه فوتبالیستها به فکر مسابقه با امارات باشند تا سرگروه بریم و با اقتدار و به امید خدا عربها را رو سیاه کنیم مخصوصا امارات

نوشته شده در تاریخ ۲۵ دی ماه ۸۹ ساعت ۲۱:۴۸ توسط alonegardener طرفدار تیم رئال مادريد

چه تیتری داره این مطلب . صعود شاهزادگان پارسی با برتری برابر كره‌شمالی ایول و مرسی به سایت بی طرف با تیتر بالشون

نوشته شده در تاریخ ۲۵ دی ماه ۸۹ ساعت ۲۱:۵۷ توسط idbiid_mehdi طرفدار تیم استقلال

چسبید ... چه جورم.... تبریک به همه بیطرفی ها ....

نوشته شده در تاریخ ۲۵ دی ماه ۸۹ ساعت ۲۱:۵۹ توسط saeed78 طرفدار تیم ایران

طرفدار تیم ایران

نوشته شده در تاریخ ۲۵ دی ماه ۸۹ ساعت ۲۲:۰۶ توسط idbiid_mehdi طرفدار تیم استقلال

در ضمن منتظرم آقای dj-hogo که میگفتن کره شمالی گل نمیخوره(مگر با پنالتی) بیاد اینجا نظر بده .. هه

نوشته شده در تاریخ ۲۵ دی ماه ۸۹ ساعت ۲۲:۱۵ توسط payam20 طرفدار تیم پرسپوليس

تبریک تبریک .چه حالی میده اگه دور بعد به بحرین بخوریم یه عرب دیگه رو از پیش رو برداریم

نوشته شده در تاریخ ۲۵ دی ماه ۸۹ ساعت ۲۲:۲۰ توسط mansooreh طرفدار تیم ایران

منم صعود تیم ایران صمیمانه به خانواده بیطرف تبریک میگم. البته فکر کنم قبل از ما تیم ازبکستان صعودش قطعی شد ولی بهرحال فرقی نمیکنه. انشاا... توی مراحل بعدم بتونیم خوش بدرخشیم. یه گله ای هم از بیطرف دارم که از عنوان شاهزادگان پارسی برای تیتره خبر استفاده کرده چون فکر کنم 65% جمعیت ایران فارس هستند.

شنبه 25 دی 1389  10:40 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها