0

مرجانه گلچین: از ‌تاریكی می‌ترسم!!

 
rozzar
rozzar
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 1327
محل سکونت : سمنان

مرجانه گلچین: از ‌تاریكی می‌ترسم!!

مرجانه گلچین

به طور كلی آدم شجاع و جسوری نیستم و هنوز هم از تاریكی و تنهایی می‌ترسم، اما جن‌گیر هم از آن دسته فیلم‌هایی نبود كه بشود آن را دید و فراموشش كرد. من هنوز...
 
مرجانه گلچین: فیلم «جن‌گیر» را در دوران سیزده، چهارده سالگی بود كه دیدم. با این كه فیلم را همراه خانواده‌ام دیدم، اما تاثیر زیادی روی من گذاشت.
آنقدر كه هنوز ترسناك‌ترین فیلم زندگی من به حساب می‌آید. به طور كلی آدم شجاع و جسوری نیستم و هنوز هم از تاریكی و تنهایی می‌ترسم، اما جن‌گیر هم از آن دسته فیلم‌هایی نبود كه بشود آن را دید و فراموشش كرد. من هنوز سكانس حضور كشیش در اتاق دختر جن زده و تلاش او برای خارج كردن جن از جسم او را كاملا به یاد دارم.
بعد از آن 2 بار دیگر در مقاطع سنی مختلف فیلم را دیدم، اما بیشترین تاثیر را همان بار اول روی من گذاشت، هر چند كه من معتقدم اگر فیلمی با ساختار درست و رعایت اصول ساخته شده باشد، در هر مقطع زمانی می‌تواند تاثیرگذار باشد. بعدها وقتی فیلم «شب بیست و نهم» توسط آقای رخشانی به من پیشنهاد شد به خاطر تاثیر بسیار زیادی كه نقش روی من گذاشت در 18 سالگی تمام تلاشم را به كار گرفتم تا آن را باور كنم و برای ایفای آن نقش، سنگ تمام گذاشتم.گرچه در حال حاضر به خاطر تغییر روحیه‌ام ژانر ملودرام را برای تماشا به دیگر ژانرها ترجیح می‌دهم، اما با تجربه‌ای كه از گذشت زمان در بازیگری به دست آورده‌ام، دوست دارم بار دیگر یك كار نو و ماندگار را در ژانر وحشت تجربه كنم.

شنبه 25 دی 1389  10:35 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها