0

برگزاري همايش بررسي مسائل پخش در شبكه نمايش خانگي

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

برگزاري همايش بررسي مسائل پخش در شبكه نمايش خانگي

89/10/25 - 13:48
شماره:8910250790
نسخه چاپي ارسال به دوستان
برگزاري همايش بررسي مسائل پخش در شبكه نمايش خانگي

خبرگزاري فارس: همايش يكروزه بررسي مسائل و مشكلات توزيع محصولات نمايش خانگي، با حضور كارشناسان و دست‌اندركاران اين حرفه از سوي اداره كل همكاري‌هاي سمعي وبصري و نمايش خانگي برگزار مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي معاونت امور سينمايي و سمعي و بصري وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، موضوعاتي همچون مزايا و معايب عرضه فيلم در سوپر ماركت‌ها، اختلاف قيمت، فقدان فروشگاه هاي مدرن و اختصاصي عرضه محصولات فرهنگي، رقابت‌هاي منفي در جريان پخش، ويژگي بازاريابي كالاي فرهنگي، تجربه ديگر كشورهاي جهان و كارآيي سيستم‌هاي رايج در پخش محصول مورد بحث و بررسي قرار مي‌گيرند.
در اين اجلاس كه روز اول اسفند ماه جاري با همكاري و مشاركت مؤسسه رسانه‌هاي تصويري، انجمن صنفي مؤسسات ويدئو رسانه و شركت‌هاي تخصصي بخش محصولات فرهنگي،تشكيل مي‌شود، علاوه بر ايراد سخنراني، ارائه مقاله و انجام ميزگرد، از فعالان گزيده پخش در شبكه نمايش خانگي تقدير به عمل مي‌آيد.
به موجب اين گزارش، در حال حاضر 21 مؤسسه ويدئو رسانه، سالانه يك هزار عنوان فيلم و برنامه را از طريق فروشگاه‌هاي عرضه محصولات فرهنگي و ديگر واحدهاي صنفي مجاز به مخاطبان عرضه مي‌كنند.

 
 
شنبه 25 دی 1389  10:21 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها