0

طالع سال مرغ >> آذر

 
svh2005
svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران

طالع سال مرغ >> آذر

طالع مشترک :
اهل فکر و منطق است. وسعت فکر دارد. از شدت افکار بزرگ شما سرشار شده است. دچار توقعاتي است که به نظر خودش بزرگ و ارزنده مي آيد. به هيچکس اجازه نمي دهد در زندگي خصوصي او دخالت کند. از عشق فراري است.
طالع مرد :
دخترها در دوستي خود با مرد متولد آذر اغلب دچار اشتباه و رابطه خود را خيلي جدي تر از آنچه که واقعاً هست فرض مي کنند و اين امر بالطبع منجر به قضاوت هاي ناروايي درباره او مي گردد. اما در اينجا نيز شانس معروف به کمکش مي آيد و ديري نمي گذرد که اين دخترها پي مي برند اشتباه از ايشان بوده و نظر خاصي از اين دوستي نداشته است. دمدمي مزاجي او در روابط عاشقانه اي که در دوران تجرد و جواني با جنس مخالف برقرار مي سازد بخوبي مشاهده مي گردد و به قول معروف هر روز با يکي سر مي کند و اگر در اين ميان کسي پيدا شد که اين رابطه را جدي گرفت و درخواست قدمي فراتر بگذارد، به ظن قوي از عکس العمل طنز آميز او افسرده مي گردد.
طالع زن :
اهل منطق و واقعيات،مهمان دوست،بي شيله و پيله و پول هدر ده،بي نظم و انضباط،راست گو اما درشت گو.اگر حسود و بد کينه هستيد هرگز با دختر متولد آذر ازدواج نکنيد.شايد بهترين توصيف زن متولد آذر اين باشد که بگوييم او زني نيست که انتظار داشته باشيد مطابق ميل شما حرف بزند و چه بسا گاه و بيگاه از لحن شديد و نيش دار او آزرده خاطر مي شويد و در مقابل هر چند گاه يک بار آن چنان جملات زيبا و دل انگيز از دهان او خارج مي شود که شما با شنيدن آن عرش را سير خواهيد کرد.زبان زن متولد آذر نيش دار و پر کنايه است اما قلبش پاک و صميمي است

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

شنبه 25 دی 1389  10:20 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها