0

قطبي نسبت به تيم ملي شناخت پيدا كرده است / حاج‌صفي پديده جام ملتهاست

 
svh2005
svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران

قطبي نسبت به تيم ملي شناخت پيدا كرده است / حاج‌صفي پديده جام ملتهاست

محمدرضا زادمهر گفت: به نظرم قطبي فيلم بازي اول را مشاهده كرده و نقاط ضعف و قوت تيم را استخراج كرده است. به همين دليل هم 40 درصد تيم را به درستي در اين بازي تغيير داد.

كارشناس فوتبال در گفت‌وگو با خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) درباره كيفيت بازي ايران و كره شمالي اظهار كرد: به نظر من كره شمالي از عراق قوي‌تر بود. ما نيز يك بازي فكورانه و منطقي داشتيم و كنترل بازي را در اختيار گرفته بوديم. بازيكنان يك فوتبال منطقي ارائه دادند و كمتر به بازي احساسي روي آوردند و هر منطقه از زمين رهبر خاص خودش را داشت.

وي تعويض‌هاي قطبي در حين بازي را بسيار خوب ارزيابي كرد و گفت: احساس مي‌كنم مربي تيم‌مان شناخت بسيار خوبي نسبت به تيم پيدا كرده است و از تمام نفرات به نحو احسن استفاده مي‌كند. ما كره شمالي را بسيار خوب تحت فشار قرار داديم و بازيكنان تيم‌مان تلفيقي از بازيكنان قدرتي، سرعتي و تكنيكي بودند. تعويض‌هاي بسيار خوب و كارشناسانه‌اي داشتيم و كادر فني روي اين مساله تمركز خوبي داشت. آن‌ها با تعويض‌هايشان نشان دادند كه حضور خلعتبري يا رضايي كه بازيكناني سرعتي هستند، خيلي مي‌تواند به تيم كمك كند. البته نمي‌توان از كنار بازي خوب احسان حاج صفي در اين دو بازي بگذريم. فكر مي‌كنم او يكي از بهترين دفاع چپ‌هاي اين جام و آينده بسيار خوبي در انتظارش است. او مي‌تواند در اين بازي‌ها پديده جام شود.

اين كارشناس فوتبال بازي با امارات را زمان مناسبي براي ريكاوري تيم دانست و گفت: مطمئنا در بازي بعدي بحث استرس مطرح نيست و مي‌توانيم بهتر عمل كنيم ضمن آنكه مربيان مي‌توانند در اين زمان تيم را ريكاوري كنند تا در دوره بعد بتوانيم بهتر عمل كنيم. البته در هر صورت ما بايد روي بازي با امارات تمركز كنيم.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

شنبه 25 دی 1389  10:12 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها