0

طالع سال مرغ >> فروردين

 
svh2005
svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران

طالع سال مرغ >> فروردين

طالع مشترک :
اهل دعوا و جنگ است. هميشه با همه سر جنگ دارد. دوست دارد ديگران او را ستايش کنند. حرفه کشاورزي براي او مفيد است. معمولاً بيش از آنکه عمل کند قول مي دهد. از نظر او زندگي بدون عشق وجود ندارد.
طالع مرد :
متولد اولين ماه سال حيله گري و نقشه کشي و دوز و کلک را نمي پسندد. او آدمي است رک و راست و اين حالت را چه در امور تجاري و کار و چه در عشق و احساسات آشکارا مي توان در وجودش ديد و شناخت. او وقتي هدفي را در نظر گرفت – چه در مسايل مادي و اجتماعي و اداري – و چه در عرصه عشق و عاطفه – يک دقيقه را هم نمي خواهد تلف کند. مثلاً اگر پي برد که عاشق است و فوراً قدم پيش مي گذارد، اما در اين مورد بايد به وي امکان داده شود که خودش به اين امر واقف بشود، نه اينکه در تنگنا گذاشته شده حيله کاري کرد که خيال کند عاشق شده است.
طالع زن :
زن متولد فروردين مثل مرد متولد اين ماه خواهان رهبري و پيشتازي است و اين خواسته شامل تمايل او به برداشتن اولين قدم در امور عشقي نيز مي گردد. دختران متولد اين ماه هميشه تعدادي عاشق سينه چاک در اطراف خود دارند و با وجود اين هميشه در تخيلات خود پي کسي مي گردند که جزو اين عده نباشد. او در صورت لزوم مي تواند سريعاً همرنگ جماعت بشود ولي در عين حال داراي آن سرسختي نيز هست که بتواند از راحتي ها چشم بپوشد و با سيل مخالفت ها سينه به سينه بجنگد و به سينه هر مردي که عشقش را مورد تهديد قرار داده است دست رد بزند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

شنبه 25 دی 1389  10:09 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها