0

كشف 355 كيلوگرم مرفين در آذربايجان غربي

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

كشف 355 كيلوگرم مرفين در آذربايجان غربي

89/10/25 - 19:23
شماره:8910251289
نسخه چاپي ارسال به دوستان
فرمانده انتظامي آذربايجان غربي خبر داد:
كشف 355 كيلوگرم مرفين در آذربايجان غربي

خبرگزاري فارس: فرمانده انتظامي استان آذربايجان غربي گفت: طي هفته اخير 355 كيلوگرم مرفين در استان آذربايجان غربي كشف و ضبط شده است.

به گزارش خبرگزاري فارس از اروميه، محمدعلي نصرتي بعد از ظهر امروز در نشست خبري با اصحاب رسانه كه در سالن كنفرانس اداره پليس مبارزه با مواد مخدر آذربايجان غربي برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به اينكه ماموران مبارزه با مواد مخدر اطلاع يافته بودند باندي درصدد تهيه و انتقال مواد مخدر از شرق كشور به استان آذربايجان غربي است اين موضوع را در دستور كار قرار داد و پس از كار فشرده اطلاعاتي، تعقيب و مراقبت اين باند را شناسايي و عوامل اين باند را دستگير كردند.
وي ادامه داد: اين باند كه مواد مخدر را از شرق كشور وارد ايران مي‌كرد بارانداز محموله خود را در استان تهران و شهرستان كرج انجام مي‌داد و سپس از طريق جاسازي در خودروهاي سبك، آنها را به استان آذربايجان غربي وارد مي‌كرد.
نصرتي مواد كشف شده از اين باند را 355 كيلوگرم مرفين عنوان و تصريح كرد: در اين راستا شش نفر دستگير و چهار خودرو توقيف شد.
وي دغدغه اصلي مبارزه با مواد مخدر را كارگاه‌هاي توليد هروئين دانست و افزود: عوامل اين باند درصدد توزيع بخشي اين مواد در كارگاه‌هاي توليد هروئين در سطح استان بودند كه در سال جاري 27 كارگاه توليد مواد مخدر در استان شناسايي و عوامل مرتبط با آن دستگير شدند كه پس از تشكيل پرونده در اختيار مقام قضايي قرار گرفت.
اين مقام مسئول يادآور شد: بخشي از اين مواد مخدر قرار بود از كشور خارج شود كه طي كار اطلاعاتي و انتظامي ماموران مبارزه با مواد مخدر عوامل جابه‌جايي آن شناسايي و دستگير شدند.
وي در بخش ديگري از سخنان خود به عملكرد نيروي انتظامي و شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر اشاره كرد و گفت: در سال جاري در مجموع 10 تن و 63 كيلوگرم انواع مواد مخدر در استان كشف شده است كه حدود 7.5 تن كشفيات موبوط به نيروي انتظامي استان، 3 تن اين كشفيات به وسيله اداره اطلاعات و مابقي توسط ساير سازمان‌هاي مرتبط كشف شدند.

 
 
شنبه 25 دی 1389  10:04 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها